Güvenli DEPO Fiyat Politikası

Şeffaf Fiyat politikası ile Güvenli Depolama

Ev eşyası ya da ofis eşyası fark etmeksizin depolama politikamız her zaman şeffaf bir şekilde müşterilerimize sunulur. İstanbul genelinde depolama seçeneklerini kaçırmadan, sizler de uygun fiyatlara eşya depolamak için Güvenli Depo’ya ulaşın!  İstanbul eşya depolama konusunda en iyi depolama şirketiyiz.

%20 Ekonomik DEPO!

İstanbul Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Güncel 2021 Eşya Depolama Fiyatları

Ev Eşyası Depolama Fiyatları
Hizmet Çeşitleri AYLIK DEPOLAMA ÜCRETLERİ
MİNİ DEPOLAMA800 TL + KDV (DAHİL)
MIDI DEPOLAMA1000 TL + KDV (DAHİL)
MAKSİ DEPOLAMA1500 TL + KDV (DAHİL)
ULTRA DEPOLAMA1800 TL + KDV (DAHİL)
MEGA DEPOLAMA (+1 oda)2000 TL + KDV (DAHİL)
1+1 (bir oda bir salon eşya depolama)2000 TL + KDV
2+1 (iki oda bir salon eşya depolama )2500 TL + KDV
3+1 (üç oda bir salon eşya depolama )3000 TL + KDV
Personel ÜcretleriAdet Koli Ücreti
1 Kişi 750 TL Taşıma Ve Paketleme Hizmeti1 Adet 20 TL
 • Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

  Eşya depolama fiyatları, depolanacak eşyaların oranına göre değişikli göstermektedir. Depolama boyutları; mini, midi, maksi mega ve en büyük olan xl boyutlarına göre farklı fiyatlar ile değerlendirilir. Depolama ücretleri eşyaların kapsayacağı hacme göre fiyat değişir.

 • Eşya Depolama Ücretleri Ne Sıklıkla Ödenir?
  Eşya depolama ücretleri aylık belirlenen ücretler karşılığında her ay belirlenen bir günde düzenli ödenmektedir. Zamanında ödenmeyen depolama ücretleri belirli bir zaman sonra eşyaların üzerindeki hakkınızdan mahrum olmanıza neden olur. Bu süre 3 ay üst üste ödenmeyen depolama ücretlerinde geçerlidir.
 • Eşya Depolama Fiyatlarına Zam Gelir Mi?

  Depolama ücretlerine belirli bir tarih aralığında sözleşme yaptığınız takdirde aylık belirlenen ücretler dışında herhangi bir zammın yapılması söz konusu olamaz. Örneğin; 6 aylık depolama hizmeti aldınız ve her ay ödeme yapacağınız fiyat belli ise 6 ay boyunca aynı ücreti ödersiniz. 6 ay sonra tekrar sözleşme yapmanız halinde yeni ücret tekrar belirlenir.

 • En Küçük Depolama Alanın Fiyatı Ne Kadar?

  En küçük depolama birimi olan mini depolama 3 tane beyaz eşyanın tutacağı yeri ifade etmektedir. Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinasının aylık depolama hizmetini kapsar. Aylık depolama fiyatı ise 150 Türk Lirasıdır.

 • EN UCUZ EV DEPOLAMA FİYATLARI NASIL SAĞLANIR?
  En ucuz ev ya da ofis depolama ücretleri depolama yapan şirketin belirli kampanyaları sağlaması ya da uzun süre depolanacak eşyaların bir sözleşme eşliğinde aylık ekonomik ücretlere tekabül edecek şekilde ekonomik fiyat sunması sürecini ifade eder.