Ev Eşyası Depolama Ve Nakliye Süreci Hakkında

EN ÇOK SORULAN SORULARDAN BAZILARI

Güvenli Depo hizmetleri olarak sizler için en çok sorulan soruları derledik buyurun birlikte sizden gelen ve merak ettiğiniz sorulara birlikte cevap verelim. Eşya depolama firmamız müşterilerinden gelen bütün sorulara ayrıntılı cevap vererek belirsizlikleri ortadan kaldırmaktadır.

Türkiye’nin en iyi eşya depolama firması Güvenli DEPO Her zaman şeffaf dürüst hizmet anlayışı ile müşterilerine gereken önemi vermektedir.

Ev Eşyası Depolama Nedir?

Ev eşyası depolama; evinizde ya da iş yerinizde bulunan eşyaların belirli ücretler karşılığında eşya depolaması yapan firmalar tarafından bir süreliğine depolarında koruması sürecini ifade etmektedir. Eşya depolama geçici süreli olmakla beraber eşyaların depolarda ne kadar süre ile kalacağını müşteri ve firmalar ortak karar ile sözleşmelerde belirler.
Ev eşyası depolama firmaları evinizde bulunan eşyaları evinizden alır. Depolara koyar dilediğiniz zaman eşyaların teslimatını tekrar yapmaktadır. Bunun için taşıma ve depolama öncesi bu tür konuların belirlenmesi zorunludur.

Eşya Depolama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ev eşyası depolama fiyatları depolanacak eşyalarınızın oranına göre değişiklik göstermektedir. Depolama firmaları belirli bir alan üzerine kurulan odalı sistemlerden oluşmaktadır. Bu nedenle her alanın fiyatı eşyaların çokluğuna göre fiyatları da belirlemektedir.
Ev eşyalarınızı depolarken uygun kampanyalara sahip firmaları bulmanız son derece önemlidir. Örneğin bazı firmalar ay ve mevsime göre çeşitli kampanyalarla müşterilerine olumlu anlamda düşük fiyatlar sunmaktadır.

Eşya Depolama Ücreti Ne Zaman Ödenir?

Eşya depolama ücreti aylık belirlenen ücretler doğrultusunda her ay başı müşteriler tarafından eşyaları depolayan firmalara düzenli olarak ödenmektedir. Ev depolama yapan firma özel şartlar sözleşme dahilinde belirlendiyse ek ücretler firma tarafından müşteriden talep edilebilir.
İlk depolama ücreti eşyalar depolara taşınmadan önce nakliye ücreti ile birlikte ödenir. Böylece eşyaların alındığı tarih depolama ücretinin her ay yapılacak ödeme gününü de belirlemiş olur. Örneğin; Ahmet Bey’in eşyası X semtinden kasım ayının 7’sinden alındı. Böylece Ahmet Bey depolama hizmetini almaya başladı. Bir dahaki takip eden ayda ayın 7’sinde 2. depola ücretini ödeyecektir.

Eşya Depolama Hizmetine Nakliye Ücreti Dahil Mi?

Eşya depolama hizmetlerine nakliye ücreti dahil değildir. Depolama ücretlerini firmamızın depolama ücretleri sayfasından ulaşabilirsiniz. Depolanacak eşyalarınızın yoğunluğuna göre bir nakliye aracı ayarlanır. küçük, orta, büyük nakliye fiyatları da değişiklik göstermektedir.
Ev eşyası depolama ve taşıma yapan firmanın her iki hizmeti yapması ekonomik olarak düşük ücretleri de beraberinde getirmektedir. Evden eve nakliyat sektörü her ne kadar eşya depolama hizmetleri ile aynı kategoride değerlendirilse de iki alan da farklı fiyatları beraberinde getirmektedir.

Eşya Depolama Çözümleri Nasıl Sağlanır?

Eşya depolama çözümleri depolama yapan firmanın hem depolamayı yapacak alana hem de depolanacak eşyaların nakliyesini sağlamak için gereken araç ve alana sahip olması gerekir. Ev depolama hizmetleri aynı zamanda büyük sorumluluk gerektirdiğinden firmaların depolama yapacak yetkiye gerekli resmi evraklara sahip olması gerekmektedir.
Ev depolama yapan firmanın çözüm odaklı çalışması için sigorta, garanti ve müşterilerin beklentilerine gereken önemi vermesi son derece önemlidir. Müşteri memnuniyetini sağlayan eşya depolama firmaları aynı zamanda çözümleri de berberinde getirmektedir.