Parça ev ya da ofis eşyalarının depolanama sürecini aynı zamanda taşıma sürecini detaylı bir şekilde gerçekleştiren depolama firmamız her zaman müşterilerine en iyi seçenekleri sunmaya devam ediyor. Parça eşya depolama konusunda sıkça sorulan soruları aşağıda sizin için derledik. Hep birlikte bu sürece göz atalım.

Parça Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Eşya depolama eviniz içerisinde bulunan fazla eşyalardan kurtulmak için bir tane depolama şirketine ihtiyaç duymanız sonucu ortaya çıkar. Parça eşya depolama aylık uygun fiyatlarla evinizde bulunan bir ya da birkaç eşyanın geçici olarak depolara konulmasını ifade eder.

Parça Eşya Depolama Hizmetini Kimler Yapar?

Eşya depolama hizmetlerini ev eşyası depolama ve taşıma firmaları yapmaktadır. Bazı firmalar sadece depolama işlemlerini yaparken bazıları hem taşıma hem de depolama işlemlerini yapmaktadır.

Parça Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Eşyalarınızın oranına göre değişiklik göstermektedir. Bir buzdolabı çamaşır makinası ve bulaşık makinasının aylık depolama ücreti 125 TL’dir. Bu eşyaların kaplayacağı alana göre hesaplama yapılarak aylık depolama ücretleri belirlenmiş olmaktadır.

Parça Eşya Depolama Nakliyesi Nasıl Yapılır?

Depolanacak eşyalarınızı belirleyip depolama firmasına belirttikten sonra eşyaların oranına göre bir nakliye araçları ayarlanır. Eşyalar adresten alınır. Depoya konulmak üzere nakliyesi yapılır.

Parça Eşya Depolarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Eşyalarınızı teslim edeceğiniz depolama firmasını yerinde ziyaret edip, depo alanları ile ilgili görseller talep etmelisiniz. Her şeyden önce mutlaka depolama sözleşmesi düzenlemenizde yarar vardır.

Parça Eşya Depolama İstanbul

Depolama olanakları ile son derece gelişmiş ve temiz alanları sayesinde depolama birimlerinde istenildiği kadar eşya saklama ve emanet etme şansına sahipsiniz. Depolama fiyatı almak için hemen ulaşınız.

Eşya Depolama Hizmetleri

Depolama + Nakliye bir arada kampanyası ile bir taşta iki kuş vuracaksınız. Ekonominiz sarsmadan iki hizmeti bir arada sağlıyoruz. Hemen erken rezervasyon ile bu imkanları İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasından da alabilirsiniz.

Gerekli süre: 1 gün

Eşya depolama konusunda yardım almak için Güvenli Depo ile irtibata geçebilirsiniz. Eşya depolama İstanbul’da uygun fiyatlara depolama şirketimiz tarafından yerine getirilmektedir. En uygun fiyatlara depolama ve taşıma hizmetlerini tek tıkla almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 1. Depolama Konusunda Uzman Depolama Hizmeti

  Eşya taşıma ve depolama işlemleri tek elden uygun fiyatlara sağlanır. Yapmanız gereken son derece basit Güvenli Depo’yu arayıp parça eşyalarınızın listesini firmamıza bildirip, ne kadar ücretle depolama işleminden yararlanacağınızı öğrenin!

 2. Depolama Alanları Her Türlü Güvenceye Sahip

  Diğer depolama şirketlerine göre güvenlik tedbirleri üst düzeyde olup, Başka depolama şirketlerinden daha güvenli sistemler ile hizmet sunuyoruz. Diğer depolama alanlarına göre hem uygun hem de kalitelidir.

Parça Eşya Depolama Fiyatları

Bir kaç eşyanın depolanma ücreti olarak da tanımlanan depolama biriminin ortalama fiyatları aşağıda verilmiştir. Detaylar için ulaşabilirsiniz. Diğer depolama şirketlerine göre eşya depolama alanlarının farklılık göstermesidir. Diğer eşya emanet yeri olarak en güvenli şirket olması, Başka depolama şirketlerinden daha ucuz olmasıdır.

Parça Eşya OranıAylık Depo Fiyatı
Mini Depolama (3 Parça)125 TL
Midi Depolama (5 Parça)160 TL
Maksi Depolama (10 Parça)200 TL
Mega Depolama (15 Parça)250 TL
Gold Depolama (20 Parça)300 TL
Parça Eşya Depolama Ücretleri

İstanbul Parça Ev Ofis Depolama

Ev eşyası depolama İstanbul ili sınırlarında 15 yıllık deneyim ile sağlanmaktadır. Hem nakliye hem de depolama hizmetini bir arada gerçekleştiren firmamız uygun ücretlerle sizlere bir sürü olanağı sağlamaktadır. Depolama imkanlarını her geçen gün geliştiren şirketimiz son derece pratik ve hızlı olması itibari ile en çok tercih edilen firmalar kategorisinde yer almaktadır.

Evden eve depolama çözümlerinde müşterilerine gereken hizmeti sağlaması zamanında ve hızlı depo işlemleri ile kurumsal ev depolama olanaklarını sunuyoruz. Ucuz ev taşıma ve depolama ile 2005 yılından bu yana sizlere hizmet sunuyoruz. En çok tercih edilen ve referans ağı olarak son derece geniş bir yelpazeye sahip küçük ve büyük depolarda eşya depolama hizmetlerini sağlıyoruz.

Evinizdeki fazla eşyalardan kurtulmak için özellikle büyük şehirlerde çözüm odaklı bir çok depolama firması kuruldu. Depolama firmaları eşyaların depolanacağı alanı mutlaka dezenfekte etmelidir. Eşyaların sigorta sistemi ile deprem, sel ve buna benzer doğal afetlere karşı önlemleri önceden almalıdır.

Neden Parça Eşya Depolama?

 • Diğer firmalara göre daha temiz depolama alanları
 • Diğer parça depolama alanlarına göre daha referanslı olması
 • Başka parça depolama şirketleri arasında daha ekonomik olması
 • Diğer parça Depolama firmalarına göre daha kurumsal olması
 • Başka parça Depolama şirketlerine göre daha pratik olması
 • Başka parça depolama firmalarına göre daha güvenli olması
 • En iyi parça eşya depolama ve taşıma ekibine sahip olması diğer depolama şirketlerine nazaran
 • Parça eşya depolama firmaları arasında en çok tercih edilen firma olması diğer depolama şirketlerine göre daha fazla tercih edilmesi
 • Diğer şirketlere göre zamanlaması daha iyi olması
 • Başka firmalara göre verdiği sözü harfiyen yerine getirmesi
 • Diğer eşya depolama şirketlerine göre daha tecrübeli olması
 • İstanbul bölgesinde en iyi firma diğer depolama firmalarına göre
 • Depolama firmaları arasında diğer firmalara göre tedbirli olan depolama şirketidir.
 • Diğer depolama firmalarına göre daha seri olması
 • Başka depolama şirketlerine göre nakliye hizmeti sunması
 • Diğer depolama firmalarına göre daha kaliteli malzeme kulllanması
 • Diğer depolama şirketlerine göre düzenli dezenfekten yapması
 • Başka depolara göre daha merkezi olması
 • Diğer depolama firmalarına göre zorunlu sigorta olması
 • Başka depolara nazaran daha uzun vadeli olması
 • Diğer depolamalara göre sözleşmeli olması