Göktürk eşya depolama şirketiniz eşyalarınızı depolama birimlerine büyük bir titizlikle taşımaktadır. Dilediğiniz zaman geri teslimatı belirleyeceğiniz adrese profesyonel personelimiz ile geri getirip, eşyalarınızın kurulumunu yeni adresinizde yapmaktadır.

Göktürk Eşya Depolama

Göktürk Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Ev eşyalarınız ne kadar olursa olsun aylık uygun fiyatlar karşılığında son yıllarda gelişen depolama sistemleri ile eşyalarınız bir depolama firmasına emanet edebilirsiniz.

Göktürk Ev Eşyası Depolama Şirketi Neler Yapar?

Ev eşyası depolama şirketi anlaşma sağladığınız anda eşyalarınızın depolara konulması için nakliye ve paketleme malzemesi temin ederek eşyalarınızı adresten alır. Depolara konulmak üzere taşıması yapılır.

Göktürk Kiralık Eşya Deposu Ne Kadar?

Sizler evinizdeki eşyaların ne kadar kısmını depolayacaksınız. Tüm eşyaların depolanama ücretleri aylık evinizin kaç oda salondan meydana geldiği ile ilgilidir. Depolanacak eşyaların oda sayısı ve ücretleri metnimizin içerisinde yer almaktadır. Göz atmanızda yarar vardır.

Göktürk Ev eşyası Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Depolanacak eşyalarınızın kaplayacağı alana göre; mini, maksi, mega depolama alanları mevcuttur. Fiyatlar en düşük mini olmak üzere en yüksek mega depolama hizmetidir.

Göktürk Ev Depolama Güvenilir Mi ?

Elbette. Depolama hizmeti sağlayacak olan firma ile ne kadar süre içerisinde hizmeti alacağınız ve diğer özel maddeleri belirleyip, sözleşme yaptığınız sürece bu hizmetten gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz.

GÖKTÜRK DEPOLAMA + TAŞIMA Hizmeti Bir Arada

Firmamız depolarına özel plakalı güvenlik açısından kendi araçları dışında başka araçların depolarımıza eşya getirmeleri yasaklanmıştır. Hem taşıma hem depolama hizmetlerini bir arada sunarak en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır.

Göktürk Güvenli Eşya Depolama Hizmetleri

Gerekli süre: 1 gün, 12 saat ve 12 dakika

Göktürk Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

Göktürk ev ve ofis depolama hizmetini 2017 yılından bu yana Göktürk bölgesinde sunmaya başladık. Depolama fiyatları ile kısa ya da uzun vadeli evden eve depolama seçeneklerimize göz atarak bu hizmeti alabilirisiniz.

 1. Göktürk Mahallesi Eşya Depolama Şirketi

  Firmamız bu bölgede evinizde bulunan az ya da çok fark etmeksizin depolama seçenekleri sunuyor. Eşya depolama hakkında merak edilen ve tam da hayal ettiğiniz koruma depolarımız hizmetinizdedir.

 2. Depolama Öncesi Paketleme Hizmeti

  Eşyalarınız bizim için önem arz ediyor. Onları bize emanet ettiğiniz süre içerisinde taşımadan depolamaya kadar ne gerekiyorsa yapıyoruz. Bu yüzden depolanacak eşyaları ekstra paketleyip korunaklı hale getiriyoruz.

 3. Adresten Teslim alma Ve Teslim Etme

  Belirlediğiniz eşyaları depolarımıza koymak için nakliye araçlarımız eşyalarınızı adresinizden alıyor. Daha sonra depolardan nereye isterseniz aynı ekibimiz oraya getirip teslim ediyor.

Göktürk Eşya Depolama Fiyatları

Depolama fiyatları sayesinde en güvenilir depolama hizmetini alabileceksiniz. Göktürk bölgesinde kurumsal ev eşyası depolama şirketiyiz. Fiyatlarımız sabittir. Nakliye ve depolama fiyatları detaylı olarak aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

Depolama BoyutuNakliye BedeliDepolama Tutarı
1 + 1 Ev eşyası1200 Tek Sefer300 TL (aylık depo)
2 + 1 Ev Eşyası1500 Tek Sefer450 TL (aylık depo)
3 + 1 Ev Eşyası1800 Tek Sefer550 TL (aylık depo)
4 + 1 Ev Eşyası2500 Tek Sefer700 TL (aylık depo)
Göktürk Eşya Depolama Ücretleri

Ev eşyası depolama konusunda son yılların İstanbul bölgesinde en çok tercih edilen depolama şirketiyiz. Müşterilerimize sınırsız depolama alanları açarak gerek evlerinde bulunan fazla eşyalardan gerekse geçici süreliğine omuzlarına binen büyük kira maliyetlerinden kurtarmış oluyoruz. Depolama hizmetini güvenli ve hızlı almanın en iyi yolunu firmamız vasıtası ile sağlayabilirsiniz.

 • Diğer Göktürk depolama firmalarına göre daha temiz depolama alanları
 • Diğer Göktürk eşya depolama alanlarına göre daha referanslı olması
 • Başka Göktürk depolama şirketleri arasında daha ekonomik olması
 • Diğer Göktürk ev depolama firmalarına göre daha kurumsal olması
 • Başka Göktürk eşya depolama şirketlerine göre daha pratik olması
 • Başka eşya depolama firmalarına göre daha güvenli olması
 • Diğer Göktürk eşya depolarına göre daha hızlı olması