Eyüp eşya depolama şirketi ile artık bir yere gittiğinizde seyahat tatil ya da çeşitli nedenlerden dolayı bir yere gitme durumunuz oluşursa Ev eşyası depolama şirketine eşyalarınızı emanet edebilirsiniz. Eyüpsultan eşya depolama şirketimiz bu konuda depolarının kapılarını ardına kadar açmaktadır.

Eşya Depolama Hakkında Sıkça Sorulanlar

Eyüp Eşya Depolama Nasıl Yapılıyor?

Depolama hizmetlerini arayıp, aylık depo kiralama yöntemi ile eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Depolama şirketi eşyaların taşıma hizmetini de gerçekleştirmektedir.

Eşya Depolama Ücretleri Ne Zaman Ödenir?

Eşyalarınızın ev ya da iş yerinde depolanmak üzere nakliyesi yapıldığı gün dikkate alınarak depolama başlangıcı sayılır. Depolama ücretlerini ödeme tarihiniz bu günden itibaren başlamış olur.

Eşya Depolama Nakliye Yapıyor Mu?

Depolanacak eşyaların depolara taşınması için nakliye aracını ve taşıma personelini depolama firması tedarik eder. Eşyaların depolanması için tek sefer nakliye ücretini de ayrıca ödemeniz gerekiyor.

Depolanacak Eşyaları Kim Paketler?

Depolama firması eşyaların korunaklı bir şekilde depolarda saklanması için önceden eşyaları detaylı bir şekilde depolamaktadır. Depolama malzemesini firma karşılar.

Eşya Depolama Ücretleri Değişir Mi?

Depolama ücretleri önceden konuşularak sözleşmeye yazılır. Bir yıllık depolama ücreti sabittir. Değişkenlik anca bir yıl sonra yapılır. Bir yıldan sonra depolama ücretlerine %10 oranında fiyat artışı eklenir.

Depolama konusunda en güvenilir ve en iyi eşya depolama firması olarak İstanbul genelinde hizmet sunmaya devam ediyor. Kurumsal depolama alanları ile en çok tercih edilen depolama şirketiyiz.

Eyüp Eşya Depolama Şirketi Güvenli Depolama Hizmetleri

Eşya Depolama Eyüp

İstanbul un en gözde depolama firması olarak, Güvenli Depo firmamız Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında birçok depolama merkezimiz ile sizlerle. Hizmet noktalarımız ve ağlarımız son derece gelişmiş durumdadır. Eyüp eşya depolama firmamız da her zaman sizlere hizmet vermeye hazır. Eşya depolama hizmetlerimizde, öncelikle profesyonel kadromuza sonuna kadar güvenebilirsiniz. Personelimiz, alanında gerçekten titiz, uzman ve güler yüzlü isimlerdir.

İşine odaklanan, programlarına dikkat eden her zaman size yardımcı olmaya hazır isimler olduklarını belirtelim. Eşyaların teslim alınmasından, taşınmak üzere araca alınması, nakliye ve eşyaların depolanmasına kadar tüm süreçlerde özenimiz kesinlikle değişmez. Öte yandan, depolama esnasında da eşyalarınızın güvende saklanacağından emin olabilirsiniz.

Ev Depolama Eyüp

Eyüp ev depolama olarak, depolarımızda mükemmel bir ortam, aynı şekilde güvenlik sağlanmaktadır. Güvenlik elemanlarımız her zaman izleme yapmaktadır ve depolama alanlarımız son derece emniyetlidir. Kamera sistemleri üzerinden de düzenli şekilde, kesintisiz olarak alanlarımız izlenmektedir. Değerli müşterilerimiz, eşyalarınızı firmamız olarak adresinizden almaktayız.

Sizlerle belirlediğimiz tarihte, elemanlarımız eşyaların tespitini yaparlar ve alınarak, depolanarak eşyalarınızı ambalajlar ve araca yerleştirilecektir. Sürücülerimiz deneyimli güvenli sürüş ile eşyalarınızı depolama alanlarına ulaştırırlar. Bundan sonra zaman geçirmeden tespit edilen depolama alanlarına eşyalar yerleştirilecektir. Ayrıca derhal depo kilitlenecektir, sizden gelen bir rıza olmadan kesinlikle açışı yapılmayacaktır.

Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

Eyüp ev eşyası depolama, İstanbul da depolama ihtiyacı olan kişilerin ve kurumların bu gereksinimlerine cevap verecek en önemli firmalarda biri olan hizmet vermektedir. Ev eşyalarınız, ofis eşyalarınız, özellikleri olan parça eşyalarınızın depolanması gerekir. Bunları uzmanlarımız türlerine ve özelliklerine göre ayırır, buna göre depolanmasını yapar. Bu şekilde kesinlikle şartlardan zarar görmesi de önlenecektir. Antika eşyalar, önemli sanat eserleri, korunma özelliklerine uygun şekilde muhafazaya alınacaktır.

Örneğin bir heykel ya da tablo özelliklerine uygun şekilde ambalajlanarak ve depolanacaktır. Beyaz eşyalar, elektronik eşyalar ve benzer eşyalar da kesinlikle özelliklerine uygun şekilde ambalaja alınarak depolanacaktır. Tüm muhafaza işlemlerimizde sigorta esası bulunmaktadır. Fiyat tekliflerini hızlı şekilde almak için online ya da whatsapp iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Birçok referansımızı ve hizmet ilkelerimizi sitemizden de inceleyebilirsiniz.

Eşya Depolama Fiyatları

Ev eşyası depolama konusunda depolama şirketlerine göre başka fiyat politikası uygulayarak depolama ücretlerini uygun bir şekilde sunulmaktadır.

Eyüp Eşya DepolamaEyüp Depolama Fiyatarı
1 Oda Eşya Depolama2500 TL Aylık Tutar
1 + 1 Eşya Depolama3500 TL Aylık Tutar
2 + 1 Eşya Depolama4500 TL Aylık Tutar
3 + 1 Eşya Depolama6500 TL Aylık Tutar
4 + 1 Eşya Depolama10000 TL Aylık Tutar
5 + 2 Eşya Depolama12500 TL Aylık Tutar
Eyüp Ev Eşyası Depolama Ücretleri

İstanbul eşya depolama ile depolama hizmetlerini uygun ücretler karşılığında yapmaya devam ediyoruz. Depolama konusunda en çok tercih edilen firmamız emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Depolama fiyat teklifi için çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Eyüp Depolama Hizmetlerinin Farkı

 • Başka Eyüp depolama şirketlerine göre daha kurumsal olması
 • Diğer Eyüp firmalarına göre daha temiz depolama alanları
 • Başka depolama şirketlerine göre daha ekonomik olması
 • Diğer Eyüp ev depolama şirketlerine göre sigortalı olması
 • Diğer Eyüp eşya depolama firmalarına göre daha profesyonel olması
 • Başka Depolama Firmalarına göre daha hijyen olması
 • Diğer Eyüp depolama firmalarına göre kişisel olması
 • Başka Eyüp depolama şirketlerine göre daha geniş alanlara sahip olması
 • Diğer Eyüp ev depolama firmalarına göre pratik olması
 • Başka Eyüp ev eşyası depolama firmalarına göre daha hızlı olması
 • Başka eşya depolarına göre daha çok tercih edilmesi
 • Diğer depolama şirketlerine göre daha geniş referanslı olması
 • Diğer depolama alanlarına göre sizlere daha yakın olması
 • Başka depolara göre daha büyük olması
 • Diğer depolama hizmetlerine göre daha fazla depolama alanına sahip olması
 • Başka depolara göre daha ucuz olması
 • Diğer depolara göre daha kaliteli olması