Maltepe İlçesi’nin en güvenilen eşya depolama şirketine hoş geldiniz. Çeşitli nedenlerden dolayı aylık uygun ücretlerle ev eşyası ya da iş yerinizdeki eşyaları depolama alanlarına mı ihtiyacınız var? O halde doğru adrestesiniz. Ev depolama konusunda uzman ekibimiz hem adresine gelerek eşyalarınızı paketler ve depolama hizmetlerini başlatır.

Maltepe Eşya Depolama Hakkında Sorulanlar

Maltepe Eşya Deposu Neye Yarar?

Ev ya ofislerinizde ya da kişisel eşyaların konulabileceği emanet depoları ifade etmektedir. Bu doğrultuda eşyalarınız büyük ev ve iş yerlerinin yüksek maliyetli kiralarına gerek kalmadan eşya deposunda saklanır.

Maltepe Ev Eşyası Depolanamadan Önce Paketlenir Mi?

Detaylı bir şekilde ambalajlanan eşyalar hiç bir yeri açık kalmadan sarılmaktadır. Daha sonra depolara konulmak üzere nakliye araçlarına yüklenir. Ayrıca depolama bölümde genel olarak bir daha paketlenir.

Maltepe Ofis Depolama Hizmeti Nasıl Sağlanır?

Ofis depolama Maltepe ilçesinde çokça tercih edilen bir hizmet biçimidir. Ofislerinizi genel tadilatlara ya da başka nedenlere bağlı olarak bir süreliğine kapatırken eşyaları depolarda koruyabilirsiniz.

Maltepe Kişisel Eşya Depolama Hizmeti Nedir?

Depolama alanının bir kısmının tek bir kişiye kiralanmasını ifade eder. Depolama hizmeti almadan önce kişisel depolarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Vip depolama da denilebilir.

Maltepe Eşya Depolama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Depolama ücretleri ya da fiyatları belli bir alanın ayrılması ve kişiye tahsis edilmesi sonucu belirlenir. En uygun depolama birimleri ile eşyalarınızın depolama hizmetini almak için erken hareket etmeniz gerekir.

Maltepe Eşya Deposu

İstanbul ev depolama olarak Anadolu yakasında Maltepe’de de depolama hizmetlerini sunuyoruz. En uygun depolama birimleri ile hem güvenli hem de kaliteli depolama seçenekleri bir arada

Maltepe Ev Eşyası Depolama Şirketi

Eşya Depolama Hizmeti

İster ev eşyalarınız ister ofis eşyalarınız olsun aylık kiralama yapabileceğiniz depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. Geçici olarak ofisinizi kapattıysanız ya da bir yerden diğerine taşınırken eşyalarınızın bir süre muhafaza edilmesi gerekiyorsa tam size göre bir hizmet sunuyoruz. Dilediğiniz zaman ihtiyacınıza uygun metrekarelerde bulunan depolarımızdan faydalanabilirsiniz.

Eşyalarınıza daima gözümüz gibi bakıyoruz. 15 yıldır hizmet verdiğimiz sektörde size daima en iyi hizmeti sunmanın telaşını yaşıyoruz. Sizlerin memnuniyeti bizlerin önceliğidir. Bu sebeple depolarımız düzenli olarak temizlenmekte ve ilaçlanmaktadır. Maltepe eşya depolama bizim işimiz. Nemli ve rutubetli ortamlardan tamamen uzak, yüksek güvenlikli depolama hizmetlerimizle tanışmak için bizlerle irtibata geçin.

Maltepe Ev Depolama Şirketi

Maltepe ev depolama konusunda uzman ekibimiz ve elverişli depolama alanlarımız tam ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmıştır. Sonra kullanımınıza sunulmuştur. Her ay ekonomik kira bedelleri ile dilediğiniz metrekarede depolar sizi bekliyor. Hem güvenli hem de steril alanlarda eşyalarınız bize emanet. Bizi arıyorsunuz ve adresinize gelip eşyalarınızı alıyoruz. Covid-19 sürecinde tek kullanımlık ambalajlarla paketliyoruz ve güvenli bir şekilde depomuza taşıyoruz.

Eşyalarınızı tekrar almak istediğinizde belirttiğiniz adrese aynı titizlikle uzman ekibimizle eşyalarınızı teslim ediyoruz. Depo ve nakliye süreci tamamen sigortalıdır. Gönül rahatlığı ile eşyalarınızı bizlere emanet edebilirsiniz. Düzenli olarak temizlenmekte ve ilaçlanmakta olan depolarımızda eşyalarınız yıpranmadan beklemektedir.

Maltepe Ev Eşyası Depolama Firması

İstanbul’da yer alan 6 farklı lokasyonda bulunan şubelerimizden size yakın olanı seçebilirsiniz. Siz arkanıza yaslanın biz eşyalarınızı güvence altına alalım. Önceliğimiz sizin mutluluğunuz. Tanıştığımız ilk andan en son ana kadar hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm hizmetlerimize sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ya da telefonla irtibata geçebilirsiniz. Siz neredeyseniz biz de oradayız.

Eşya Depolama Fiyatları

Maltepe Eşya DepolamaMaltepe Eşya DEpolama Fiyatları
1 + 0 Ev Eşyası Depolama1500 TL Aylık Depolama
1 + 1 Ev Eşyası Depolama2000 TL Aylık Depolama
2 + 1 Ev Eşyası Depolama 2500 TL Aylık Depolama
3 + 1 Ev Eşyası Depolama 4000 TL Aylık Depolama
4 + 1 Ev Eşyası Depolama 9000 TL Aylık Depolama
Maltepe Eşya Depolama Ücretleri

Eşya depolama konusunda en akıllı ve pratik depolama hizmetlerini firmamızdan alabilirsiniz. Yapmanız gereken Maltepe Güvenli depolama şirketini arayıp, eşyalarınızın depolanacağını bildirmek olacaktır.

Maltepe Eşya Depolama Firmasını Seçerken

 • Diğer firmalara göre daha temiz depolama alanları
 • Diğer depolama alanlarına göre daha referanslı olması
 • Başka depolama şirketleri arasında daha ekonomik olması
 • Diğer Depolama firmalarına göre daha kurumsal olması
 • Başka Depolama şirketlerine göre daha pratik olması
 • Başka depolama firmalarına göre daha güvenli olması
 • En iyi depolama ve taşıma ekibine sahip olması diğer depolama şirketlerine nazaran
 • Depolama firmaları arasında en çok tercih edilen firma olması diğer depolama şirketlerine göre daha fazla tercih edilmesi
 • Diğer şirketlere göre zamanlaması daha iyi olması
 • Başka firmalara göre verdiği sözü harfiyen yerine getirmesi
 • Diğer depolama şirketlerine göre daha tecrübeli olması
 • Maltepe bölgesinde en iyi firma diğer depolama firmalarına göre
 • Depolama firmaları arasında diğer firmalara göre tedbirli olan depolama şirketidir.