İstanbul Avcılar ilçesi genellikle eski yapılardan oluşan birbirine yakın binalardan meydana gelen bir semttir. Bu doğrultuda olası deprem durumlarında sıkıntıların yaşanabileceği ilçelerin başında gelmektedir. Genelde kentsel dönüşüm nedeni ile burada pek çok bina yıkılıp, yerine yenisi yapılmaktadır. Böyle bir durum beraberinde eşya depolama ihtiyaçlarını da doğuyor. Avcılar eşya depolama hizmetleri bir süreliğine uygun fiyatlarla eşyalarınızın depolama imkanlarını sağlıyor.

Eşya Depolama Hakkında Sıkça Sorulanlar

Avcılar Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Güvenli depolama İstanbul genelinde tüm ilçelerde olduğu gibi Avcılar’da da ev eşyası depolama hizmetleri sunuyor. Yapmanız gereken basit depolama destek birimlerimizden depolama hakkında bilgi almak olacaktır.

Avcılar Ev Depolama Alanları Nasıl?

Ev depolama alanları genellikle bölümlerden oluşmaktadır. Eşyalarınız herhangi bir birimde yer alırken bunun kaç numaralı alan olacağı tamamen eşyalarınızın oranı ile ilgilidir.

Avcılar Ofis İş Yeri Depolama Güvenli Mi?

Depolama birimlerimiz 24 saat termal güvenlik kameraları ve özel güvenlik hizmetleri ile korunmaktadır. Bu konuda gönül rahatlığı ile eşyalarınız hem temiz hem de güvenli bir şekilde korunuyor.

Avcılar Ev Eşyası Depolama Hizmetlerine Nakliye Dahil Mi?

Depolanacak eşyaların nakliyesi ayrı hesaplanmaktadır. Sadece aylık depolama ücretleri ile eşyalarınızın depolanma hizmetine sabit ücret ödemesi yaparsınız. Ev eşyası depolama birimleri son derece uygundur.

Avcılar Eşya Depolama Fiyatlarında Temel Kriter Nedir?

Öncelikle depolanan eşyalar ne kadar çok ise konulacağı alanda o derece büyüyeceği için fiyatlar otomatik artış gösterir. Bu konuda çağrı merkezinden ya da alttaki tablodan net fiyat bilgisine bakabilirsiniz.

Avcılar Güvenli Depolama Şirketi

Avcılar Ev Eşyası Depolama Hizmetleri Güvenli Depolama

Eşya Depolama Şirketi Avcılar

Nakliyat ve depolama hizmetleri güvenilir firmalar tarafından yapılması gereken işlemlerin başında yer almaktadır. Evinizde değerli gördüğünüz tüm ürünlerimiz için en güvenilir nakliyat firmalarını tercih etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde karşılaşacak olduğunuz pek çok olumsuzluk ve değer verdiğiniz eşyalarınızın zarar görmüş olduğunu göreceksiniz.

Avcılar eşya deposu bu alanda güvenle tercih edebileceğiniz firmaların arasında yer almaktadır. Ev depolama ve eşya depolama konusunda güvenle tercih edeceğiniz bir marka haline gelip ideal fiyat talepleri ile de müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Avcılar da kurulmuş olan Avcılar eşya depolama firması İstanbul’un pek çok noktasında ve en önemlisi de Avcılar çevresinden eşya depolama hizmeti vermektedir. Ev depolama için uygun ekip ve ekipmanlarıyla firma A’dan Z’ye paketleme ve garantili hizmet verme özelliğine sahiptir.

Ürünlerinizin tahribata uğraması konusunda yapılan sözleşme gereğince ürünlerinizin maddi ve manevi olarak tazminatları ödenir. Aynı ürünlerin evinize kazandırılması sağlanır. Garantili hizmet veren eşya depolama firmaları arasında yer alan Avcılar ev eşyası depolama giderek yaygınlaşan hizmet ağı ile daha fazla kişiye hizmet veriyor.

Değer verdiğiniz ürünlerin uzun süre yeni gibi kalmasını sağlamak için tercih edeceğiniz firmalar büyük bir önem taşır. Çoğu zaman istediğimiz için kimi zaman da mecbur kaldığımız için yer değiştirmek zorunda kalır veya ürünlerimizi depolatarak kapatmak zorunda kalabiliriz.

Avcılar Ev Depolama Hizmetleri

Bu durumda Avcılar ev depolama ve ofis eşya depolama hizmeti veren firmalardan destek almak gerekir. Kendi ambalajlama işlemlerinizi kendiniz yaparak ürünlerinizi tehlikeye atmak yerine bu işi garantili bir şekilde gerçekleştiren ve gerçekten profesyonel haline gelmiş ekip ve ekipmanlardan destek almak gerekir. bu durumda İstanbul’da güvenle tercih edebileceğiniz firmalar arasında bu firmada yer almaktadır.

İstanbul ev depolama firmalarından biri olan firma sigorta kapsamı ile depolara getirmektedir. Uygun fiyata kaliteli hizmet ilkesi ile hizmet veren firma teslimat esnasında da eşyalarınızın yeni adresinize güvenle taşınmasını sağlar.

Depolar her hafta dezenfekte eder. Özellikle de içerisinde bulunduğumuz korona virüs döneminde ekip eşyaları tek kullanımlık malzemelerle paketler. Daha sonra depolardaki korunaklı konteynırlara yerleştirir ürünlerinizin teslimat vakti geldiğinde de eşyalarınız depolardan yine dezenfekte kurallarına uygun bir şekilde temizlendikten sonra alanlarınıza getirir.

Depolama Fiyatları

Avcılar Depolama BirimleriAvcılar Depolama Fiyatları
1 Odalık Eşya ( 1 + 0)3000 TL Aylık Tutar
2 Oda 1 Salon Eşya4500 TL Aylık Tutar
3 Oda 1 Salon Eşya6000 TL Aylık Tutar
4 Oda 1 Salon Eşya9000 TL Aylık Tutar
5 Oda 2 Salon Eşya14000 TL Aylık Tutar
Avcılar Eşya Depolama Ücretleri

Ev depolama konusunda son derece tecrübeli bir o kadar da güvenli bir alana ihtiyacınız varsa; o halde Güvenli depolama hizmetini mutlaka almanız gerekiyor. Firmamız, İstanbul genelinde en çok tercih edilen depolama şirketidir.

Avcılar Depolama Şirketinin Farkı

 • Diğer firmalara göre daha temiz depolama alanları
 • Diğer Depolama firmalarına göre daha kurumsal olması
 • Öteki Depolama şirketlerine göre daha pratik olması
 • Karşılaştırma yapılırken daha güvenli başka firmalara göre daha güvenli olması
 • En iyi depolama ve taşıma ekibine sahip olması diğer depolama şirketlerine nazaran
 • Depolama firmaları arasında en çok tercih edilen firma olması depolama şirketlerine oranla daha fazla tercih edilmesi
 • Diğer şirketlere göre zamanlaması daha iyi olması
 • Başka firmalara göre verdiği sözü harfiyen yerine getirmesi
 • Diğer depolama şirketlerine göre daha tecrübeli olması
 • Başka Avcılar depolama şirketlerine göre daha geniş alanlara sahip olması
 • Diğer Avcılar ev depolama firmalarına göre pratik olması
 • Başka Avcılar ev eşyası depolama firmalarına göre daha hızlı olması
 • Başka eşya depolarına göre daha çok tercih edilmesi
 • Diğer depolama şirketlerine göre daha geniş referanslı olması
 • Diğer depolama alanlarına göre sizlere daha yakın olması
 • Başka depolara göre daha büyük olması
 • Diğer depolama hizmetlerine göre daha fazla depolama alanına sahip olması
 • Başka depolara göre daha ucuz olması
 • Diğer depolara göre daha kaliteli olması
 • Diğer Avcılar firmalarına göre daha temiz depolama alanları
 • Başka depolama şirketlerine göre daha ekonomik olması
 • Diğer Avcılar ev depolama şirketlerine göre sigortalı olması
 • Diğer Avcılar eşya depolama firmalarına göre daha profesyonel olması
 • Başka Depolama Firmalarına göre daha hijyen olması