Kadıköy eşya depolama hizmetlerini almaya hoş geldiniz. İstanbul Kadıköy İlçesi ev eşyası depolama alanlarını en güzel firmadan almak artık çok kolay karşılıklı güven ile 30 yıldır eşya depolama hizmetlerini sunuyoruz.

Kadıköy Güvenli Depolama Nedir?

Kadıköy ilçesinde İstanbul’da 6 farklı bölgede depolama birimleri bulunan taşıma ve depolama şirketidir. Üst düzel korunaklı depolar olması nedeni ile güvenilir depo olarak da bilinmektedir.

Kadıköy Uygun Eşya Deposu Nasıl Bulunur?

Konum itibari ile eviniz ya da iş yerlerinize yakın yerler her zaman fiyat bakımından daha uygun olmak kaydı ile bulunduğunuz yerdeki kiralık eşya depolarını tercih etmeniz önemlidir.

Kadıköy Ev Depolama Güvenli Mi?

Kurumsal depolama şirketleri her zaman güvenilir olmaktadır. Bu nedenle güvenli bir depo zaten sizlere sunacağı işlemleri referans ağı ne kadar geniş ise o kadar iyidir.

Kadıköy Ev Eşyası Depolama Fiyatları Pahalı Mı?

Depolama birimleri ülkemizde hayli arttı. Bu nedenle çok talep olması nedeni ile fiyatlar konusunda seçenekleriniz de artmaktadır. Depolama firması ile anlaşıp uygun ve uzun süreliğine hizmet aldığınız takdirde fiyatlar son derece uygun olmaktadır.

Kadıköy Eşya Depolama Nakliyesi Nasıl Yapılır?

Güvenli depo nakliye ve eşya depolama seçeneklerini aynı anda sunması nedeni ile uygun olarak görülmektedir. Bu nedenle depolama hizmeti alırken nakliye kısmını da firmamıza bırakmanızda yarar vardır. Bu konuda uzman ekibimiz her iki işlemi de halletmektedir.

Eşya Deposu Kadıköy

Kadıköy Ev Eşyası Depolama Şirketi Güvenli Depolama İstanbul

Adım Adım Kadıköy Ev – Ofis Depolama

Gerekli süre: 1 gün, 13 saat ve 23 dakika

Kadıköy depolama hizmetlerini 1 günde firmamız gerçekleştiriyor.

 1. Kadıköy Eşya Depolama Şirketi

  Kadıköy bölgesinde ev ya da ofis eşyalarınızı koyacağınız bir yere ihtiyacınız varsa; bir depolama şirketi ile anlaşmanız halinde bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

 2. Ev Depolama Hizmeti Kadıköy

  Evinizde bulunan fazla eşyalardan kurtulmak artık çok kolay Güvenli depo bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Hemen depolama işlemlerini almak için ön talepte bulunun kısa sürede evinizdeki eşyaları depolarımıza kaldıralım.

 3. Kadıköy Eşya Depolama Fiyatları

  Depolama fiyatları sürekli değişkenlik gösterse de sizler depolayacağınız birimin ücretini ödediğiniz takdirde sözleşmeye anlaştığınız fiyatın dışına çıkılamaz. Bu nedenle depola sözleşmesinde ne kadar tutar ödeyeceğiniz sözleşmede yazılı olarak geçmektedir. Firmamız Kadıköy’de ucuz depolama hizmetleri sunuyor.

Kadıköy Ev Eşyası Depolama Şirketi

Günümüzde eşyaların bir yerde barındırılması çok kolay ve oldukça modern çözümlerle bu sorun çoktan tarih oldu. Eğer bu tarz bir hizmete ihtiyacınız varsa Kadıköy eşya depolama hizmetleri olarak yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz efendim. Çünkü modern koşullarda eşya depolama hizmeti takdim ediyoruz. Hizmetimizden büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. Üstelik bu hizmetinizden oldukça makul fiyatlar eşliğinde yararlanacaksınız ve çeşitli ödeme kolaylıkları da sağlıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken web sayfamızda bulunan telefon numaraları üzerinden firmamız yetkililerine ulaşmak ve profesyonel destek istemek olacaktır.

Eşya Deposu Arayışlarınıza Bir Son Verebilirsiniz

Dilerseniz bu noktadan itibaren Kadıköy eşya deposu olarak tesislerimizin bazı karakteristik ve teknik özelliklerini paylaşmaya çalışalım. Öncelikle eşyalarınızı depoladığımız tesislerinin güvenlikli bölgelerde olduğunun bilinmesinde yarar görüyoruz. Dolayısıyla dilediğiniz sürelerde eşyalarınızı depolarımızda gönül rahatlığı ile barındırabilirsiniz.

Elbette takdir edersiniz ki depolarda belirli bir süre bekleyecek eşyanın oldukça iyi bir izolasyon işlemine tutulması gerekecektir. Bu nedenle önceliğimizin iyi bir izolasyon olduğunun altını çizmek istiyoruz. Peki, süreç nasıl başlıyor ve hizmetlerimizi nasıl takdim ediyoruz. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve konumuzun diğer ayrıntılarına geçelim.

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti Son Derece Önemli Bir İşleve Sahip

Firmamız ile kurduğunuz ilk irtibat sonrasında uzman ekibimiz eşyalarınızın bulunduğu adrese gelerek ücretsiz bir ekspertiz çalışması gerçekleştiriyor. Bu fizibilite çalışması sonrasında geriye sizin eşyaların alınmasını istediğiniz tarihi firmamıza bildirmeniz kalıyor. Daha sonra ekiplerimizin belirlenen tarihte adresinize gelmesi ile birlikte az önce belirttiğimiz izolasyon süreci başlıyor.

Eşya paketleme ve ambalajlama olarak nitelendirdiğimiz bu çalışmanın profesyonel şekilde gerçekleşmesi hasarsız bir taşıma bakımından hayati önem taşıyor. Çünkü gerek eşyanın depolarda bekleme süresi, gerekse nakil sırasında hasar oluşmaması için nitelikli bir izolasyon çalışması şarttır diyebiliriz.

Kadıköy ev eşyası depolama hizmetlerinin sunulduğu tesislerin diğer özelliklerine gelince. Depolarımız rutubetten etkilenmeyecek şekilde tasarlanmıştır ve kemirgen canlılara karşı özel tedbirlerle desteklenmiştir. Ayrıca eşyalarınızın depolarımızda bulunduğu süre içerisinde sigortalandığını hatırlatmış olalım. Lütfen konu ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiyi 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattı üzerinden firma yetkililerimize aktarınız. Sizleri yanıtlamak üzere telefonlarımızın başında olacağız. Ev eşyası depolama hizmetleri saygıdeğer müşterilerine esenlikler diler.

Kadıköy DEpolama HizmetiKadıköy Eşya Depolama Fiyatları
1 + 0 Ev Eşyası1500 TL ( Aylık Ödenecek Ücret)
1 + 1 Ev Eşyası2000 TL ( Aylık Ödenecek Ücret)
2 + 1 Ev Eşyası2500 TL ( Aylık Ödenecek Ücret)
3 + 1 Ev Eşyası3000 TL ( Aylık Ödenecek Ücret)
4 + 1 Ev Eşyası5000 TL ( Aylık Ödenecek Ücret)
Mini Depolama750 TL ( Aylık Ödenecek Ücret)
Mega Depolama1000 TL ( Aylık Ödenecek Ücret)
Ultra Depolama1250 TL ( Aylık Ödenecek Ücret)
Kadıköy İlçesinde Aylık Ev Eşyası Depolama Ücretleri

Not: Depolama Ücretleri aldığınız hizmet süresi ne kadar uzun olursa o kadar indirimli olur. 6 aylık depolama ücretlerinde %20 indirim yapılmaktadır.

Kadıköy Ev Eşyası Depolama Farkı

 • Başka Kadıköy depolama şirketlerine göre daha kurumsal olması
 • Diğer Kadıköy firmalarına göre daha temiz depolama alanları
 • Başka depolama şirketlerine göre daha ekonomik olması
 • Diğer Kadıköy ev depolama şirketlerine göre sigortalı olması
 • Diğer Kadıköy eşya depolama firmalarına göre daha profesyonel olması
 • Başka Depolama Firmalarına göre daha hijyen olması
 • Diğer Kadıköy depolama firmalarına göre kişisel olması
 • Başka Kadıköy depolama şirketlerine göre daha geniş alanlara sahip olması
 • Diğer Kadıköy ev depolama firmalarına göre pratik olması
 • Başka Kadıköy ev eşyası depolama firmalarına göre daha hızlı olması
 • Başka eşya depolarına göre daha çok tercih edilmesi
 • Diğer depolama şirketlerine göre daha geniş referanslı olması
 • Diğer depolama alanlarına göre sizlere daha yakın olması
 • Başka depolara göre daha büyük olması
 • Diğer depolama hizmetlerine göre daha fazla depolama alanına sahip olması
 • Başka depolara göre daha ucuz olması
 • Diğer depolara göre daha kaliteli olması