Beşiktaş eşya depolama ile evinizdeki fazla eşyaları koyabileceğiniz akıllı depolarımız hizmetinizdedir. Beşiktaş depolama fiyatları son derecede uygun bir şekilde sizlere sunulur. Ev depolama hakkında merak ettiğiniz her şey burada.

Beşiktaş Eşya Depolama Sıkça Sorulanlar

Beşiktaş Ev Eşyası Depolama

Evinizde kullandığınız her tür eşyanın parça ya da bütün olarak depolanmasını ifade etmektedir. Depolama ev depolama birimlerini kullanmak istediğiniz boyuta göre değişmektedir.

Beşiktaş Ofis Eşyası Depolama

Beşiktaş ofis depolama ofisinizdeki eşyaların, evrakların, ve özel dosyaların depolanma sürecini ifade etmektedir. Depolama hakkında ofis depolama konusunda merak edilenler burada.

Beşiktaş Parça Eşya Depolama

Parça eşyalarınızın depolanma süreci hakkında detaylı bilgi almak için firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Birkaç eşyanız depolanacak ise mini depolama hizmetimizi alınız.

Beşiktaş Eşya Depolama Sigorta Sistemi

Eşyalarınız depolama birimlerine konulduğu andan itibaren sigorta sistemine tabi tutulmaktadır. Ev depolama konusunda firmamız bütün önlemleri almaktadır.

Beşiktaş Eşya Depolama Fiyatlarıtl

Depolama fiyatları bölümden oluşan m2 bazında fiyat hesaplanır. En uygun depolama birimi olan midi depolama 200 TL’den başlamaktadır.

Beşiktaş Eşya Deposu

Beşiktaş Eşya Depolama Şirketi Ev – Ofis Depolama Hizmetleri

Ev Eşyası Depolama Beşiktaş

Değerli Beşiktaşlılar, firmamız Güvenli Depo olarak, yılların deneyimi ve her zamanlı özenimiz ile sizlerleyiz. İstanbul genelinde altı adet, dünya standartlarında depolama merkezimiz ile sizlerleyiz. Nakliye ve depolama hizmetlerimizde sizleri yormadan, eşyalarınızı adresinizden almaktayız. Kişisel eşya depolama, ev eşyası, kişisel eşya depolama ve işyeri, ofis depolama hizmet ağlarımızla güvenli şekilde depolama yapmaktayız.

Beşiktaş ev eşyası depolama faaliyetlerimiz Beşiktaş

ilçemiz be çevresi olmak üzere, hizmet ağımızda tüm şehrimize de hizmet sunabilecek kapasitededir. Hemen web sitemizden hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz, ayrıca whatsupp üzerinden de fiyat tekliflerini alabilirsiniz. Firmamız 7 24 iletişim ağı sunar ve hem çağrı merkezlerimizden, hem whatsupp ve online diğer sistemler üzerinden her zaman iletişim kurmanız mümkündür.

Beşiktaş eşya depolama İstanbul’un 6 farklı bölgesinde eşya depolama alanlarımızda hizmet sunmaktayız. Depolama alanlarımızda 7 24 kamera sistemi ile denetleme yapılmaktadır. Kayıtlı kamera görüntüleri ile dört dörtlük güvenlik ortamı sağlanmaktadır, ayrıca firmamızın devamlı olarak koruma görevlileri de bulunmaktadır.

Beşiktaş Ev Depolama

Güvenle eşyalarınızı emanet edebilirsiniz. Eşya Depolama merkezimizde farklı muhteviyatlarda ve sayıda eşyaların depolanması mümkündür. Yukarıda belirtildiği gibi, çeşitli ebatlarda depolarımızla sizlerleyiz. Beyaz eşyalar, bilgisayar ve elektronik donanımları hassas olan eşyalar, antika parçalar, mobilyalar ve birçok farklı eşya için gerekli donanımımız bulunmaktadır.

Beşiktaş ev depolama olarak, personelimize de sonuna kadar güvenmekteyiz. Personelimiz titiz çalışma prensibine sahip ve deneyimlidir. Güler yüzle size her konuda yardımcı olacaklarından emin olabilirsiniz. Öncelikle, söz verilen tarihte tam kapasiteli, yol şartlarına son derece uygun, sigortalı araçlarımızla adresinizden eşyalarınızı alacağız.

Ambalajlama işlemleri konusunda da firmamızın dünya standartlarında işlem yapacağından emin olabilirsiniz. Eşyalarınıza kesinlikle zarar vermeden özel malzemeler ile ambalajlama ve kutulama yapılmaktadır. Eşyalarınızın kesinlikle hasar görmeden araca konur ve aynı şekilde depolama alanımıza ulaştırılır. Bundan sonra tamamen sizin gözetiminizde açılmak üzere eşyalar depoya konur ve kilit altına alınır. Ancak sizden bir talep gelmesi durumunda, ya da sizin istediğiniz zamanlarda depolarımızın kapıları açılacaktır.

Depolama Fiyatları Beşiktaş

Depolama fiyatlarına oranla diğer firmalara göre daha uygun ve başka firmalara göre daha ucuzdur. Başka firmalara göre daha hızlıdır. Depolama fiyatları; karşılaştırıldığında diğer firmalara göre daha ekonomiktir.

beşiktaş Depolama Hizmetibeşiktaş Depolama fiyatları
Mini depo 1 odalık eşya230 TL (Aylık)
Mega depo 1 + 1 odalık eşya330 TL (Aylık)
Ultra depo 2 + 1 odalık eşya430 TL (Aylık)
Medium depo 3 + 1 odalık eşya530 TL (Aylık)
Large depo 4 + 1 odalık eşya830 TL (Aylık)
Beşiktaş Ev Eşyası Depolama Ücretleri

Depolama fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Depolama konusunda en uygun fiyatları Beşiktaş ev eşyası depolama şirketinden alabilirsiniz.

Beşiktaş Depolama Şirketinin Farkı

 • Başka Beşiktaş depolama şirketlerine göre daha kurumsal olması
 • Diğer Beşiktaş firmalarına göre daha temiz depolama alanları
 • Başka depolama şirketlerine göre daha ekonomik olması
 • Diğer Beşiktaş ev depolama şirketlerine göre sigortalı olması
 • Diğer Beşiktaş eşya depolama firmalarına göre daha profesyonel olması
 • Başka Depolama Firmalarına göre daha hijyen olması
 • Diğer Beşiktaş depolama firmalarına göre kişisel olması
 • Başka Beşiktaş depolama şirketlerine göre daha geniş alanlara sahip olması
 • Diğer Beşiktaş ev depolama firmalarına göre pratik olması
 • Başka Beşiktaş ev eşyası depolama firmalarına göre daha hızlı olması
 • Başka eşya depolarına göre daha çok tercih edilmesi
 • Diğer depolama şirketlerine göre daha geniş referanslı olması
 • Diğer depolama alanlarına göre sizlere daha yakın olması
 • Başka depolara göre daha büyük olması
 • Diğer depolama hizmetlerine göre daha fazla depolama alanına sahip olması
 • Başka depolara göre daha ucuz olması
 • Diğer depolara göre daha kaliteli olması