Günümüzde artık hizmet üreten sektörler son derece modern bir anlayışla hareket ediyor ve kalitenin sürekli olarak arttırılması başlıca amaç. Buradan hareketle Ataşehir eşya depolama tesislerimizi kurduk ve eşyalarınızın tahliyesinin zorunlu olduğu durumlarda bu hizmetimizden pekâlâ yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan telefon numaralarımızı aramak ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmaktır. Adresinizi bildirmek olacaktır.

Ataşehir Eşya Depolama Sıkça Sorulanlar

Ev eşyası depolamadan önce sizden gelen ve sıkça sorulan soruları derledik. sıkça sorulan sorular arasında fiyatlardan ve yapılan hizmetler hakkında detaylı bilgi verilmektedir.

Ataşehir Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Eşya depolama hizmetleri Ataşehir ilçesinde yer alan Güvenli DEPO tarafından garantili sigortalı bir şekilde yerine getirilmektedir.

Ataşehir Eşya Depolama Şirketi Taşıma Yapar Mı?

Evet. Çoğu depolama şirketi aynı zamanda depolama hizmeti de sağlar. Depolanan eşyalarınız depolama firması tarafından nakliye araçları ile taşınıp, depolara konur. Ya da depodan yeni adresinize taşınır.

Ataşehir Eşya Depolama Şirketi Nasıl Bulunuyor?

Ev ya da iş yeriniz depolama ise bir depolama şirketini bulmak son derece kolay. Çeşitli firmaların web sayfasından hizmet detayları araştırdıktan sonra depolanan eşyalarınızın görsellerini firma ile paylaşıp bu hizmeti alabilirsiniz.

Ataşehir Ev Depolama Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Depolanan eşyalarınızın hacimsel açıdan ne kadar yer kapladığı depolama ücretlerini doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle depolanan ev eşyalarının kaç oda salon olduğu en önemli kriterdir.

Parça Eşya Depolaması Nasıl Yapılıyor?

Parça eşyaların depolanması son derece kolay. Kaç parça eşyanız depolama ise ona göre ekip ve taşıma aracı temin edilir. Parça eşya depolama hakkında detaylı bilgileri web sayfamızdan alabilirsiniz.

Gerekli süre: 1 gün

Kısa sürede Ataşehir depolama fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

  1. Ataşehir Taşıma Ve Depolama Hizmeti Gerçekleştiriyoruz

    Elbette öncelikle taşınan olan eşyanın bulunduğu adreste bir ücretsiz ekspertiz çalışması yaparak çalışmalarımıza start veriyoruz. Daha sonra sizlerin belirlediği gün ve saatte asansörlü taşımacılık hizmetlerinde kullanılan kapasiteli araçlarımız ile adresinize ulaşıyoruz.

Ataşehir Eşya Deposu

Ev ya da ofis eşyalarınız depolama ihtiyaçlarınız doğrultusunda firmamız tarafından kiralık depolama seçenekleri ile karşınıza çıkmaktadır.

Ataşehir depolama hizmetleri

Dilerseniz bundan sonraki nakil ve depolama sürecini maddeler halinde inceleyelim;

Ataşehir Eşya Depolama Güvenli Depo

Taşınma gün ve saatinde ekiplerimiz adresinizde bir eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti gerçekleştiriyor. Eğer çok kapsamlı bir paketleme çalışması talep edin. Bu durumu mutlaka ilk yapacağımız görüşmede firma yetkilimize aktarmanızı rica ediyoruz. Çünkü bu tarz kapsamlı çalışma standart olarak gerçekleştiren, paketleme ve ambalajlama çalışmasına oranla küçük bir fiyat farkı bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra rutubet ve kemirgen canlılara karşı özel tedbirlerle desteklenen depolarımızda eşyalarınızın uzun süre kalması varsayıldığında firmamız tarafından paketleme çalışmasının çok daha izole bir yapıda gerçekleştiğini anti parantez belirtmiş olalım

Depoya alınan eşyalarınızın arasında mobilya grubu ve diğer elektromekanik eşyalarınızın bulunması durumunda bu eşyaların sökülüp ve paketlenmesi işlemi yine firmamızın uzman personel tarafından yapılıyor. Pek tabii ki depolara alınan eşya işyeri veya büro eşyası oluyor.

Ataşehir Ev Eşyası Depolama Şirketi

Ayrıca firmamız Türkiye genelinde kapsamlı hizmetler ulaştırır. Farklı şehirlere taşınır. Burada depoya alınan eşyalarınız için de profesyonel çözümler sunuyoruz. Bunun altını çizmekte yarar görüyoruz.

Bir önemli hizmetimiz de ister aynı şehirde, ister farklı şehirde eşya depolama hizmetimizden yararlanır. Nakil sürecinde bir eşya sigortalama sistemimiz devrede bulunuyordur. Dolayısıyla yükleme ve indirme sırasında firmamızdan kaynaklanan bir hasar bu sigorta tarafından karşılıyoruz efendim

Görüldüğü üzere son derece kapsamlı ve modern hizmetlerimiz bulunmaktadır. ve sizlerin %100 memnuniyetini hedefliyoruz. Lütfen çok uygun fiyatlarımız ve kaliteli hizmetlerimiz hakkında Ataşehir eşya depolama hizmetlerini aramaktan çekinmeyiniz. Sizleri yanıtlamaktan büyük mutluluk duyarız efendim. Esen kalınız.

Depolama Fiyatları Ataşehir

Diğer depolama firmalarına göre daha uygun fiyatlar sunuyoruz. Ayrıca başka depo şirketlerinden daha temiz depolama hizmeti sunuyoruz. Diğer depolara oranla uzun dönemde daha ucuz fiyat fırsatlarını yakalayın.

Depolanacak EşyaNakliye Bedeli Tek SeferDepolama Ücreti (Aylık)
1+03000 TL1500 TL
1+15000 TL2000 TL
2+17000 TL2500 TL
3+18000 TL3000 TL
Ataşehir Eşya Depolama Fiyatları

Depolama şirketimiz diğer depolama şirketlerine göre daha kurumsaldır. Ayrıca diğer depolama şirketlerine göre daha hızlıdır. Başka firmalara göre daha pratik depolama hizmeti alınız.

Ataşehir Güvenli Depo Farkı

  • Diğer Ataşehir depolama firmalarına göre daha temiz depolama alanları
  • Diğer Ataşehir depolama alanlarına göre daha referanslı olması
  • Başka Ataşehir depolama şirketleri arasında daha ekonomik olması
  • Diğer Ataşehir ev depolama firmalarına göre daha kurumsal olması
  • Başka Ataşehir depolama şirketlerine göre daha pratik olması
  • Başka Ataşehir depolama firmalarına göre daha güvenli olması
  • Diğer Ataşehir depolarına göre daha hızlı olması