Güvenli Depo’da unutulan ürün fırsatları için web sayfamızı takip etmeniz gerekiyor. Unutulan ürünler 6 şubesi bulunan Güvenli Depo vasıtası ile uygun fiyatlara müşterilerimize sunulur.

Depolarda unutulan ürünlerin belirli bir aşaması vardır. Depolarda unutulan ürünler herhangi bir sebepten dolayı depolarımızda eşyalarını belirli bir süreye tabi tutularak bulunduran müşterilerimizin talimatları doğrultusunda satışa sunulmaktadır. Bazen sıfır ürün alan müşterilerimiz depolardaki ürünleri satışa çıkarmamızı isterler. Durum bazen bağış yapılması konusunda da talimat verilir.

Satılan Ürünlerin Bazıları

Satışta Olan Bazı Ürünler

NOT: Ürünler anlık olarak siteye düşmektedir. Fiyatlar uygun olduğundan hemen satılmaktadır. Kaçırmamak için siteyi ziyaret etmenizde yarar vardır.

SATIŞTA Olan Ürünlerin Fiyatları;

Piyano: 4500 TL, Gitar: 300 TL, Bulaşık makinası: 500 TL, Elektirikli Süpürge: 250 TL’dir.

13 cevaplar
  • GuvenliDepo
   GuvenliDepo says:

   Cemil bey şuan depomuzda tv bulunmamaktadır. Güvenli depo olarak depolarımızda müşterilerimiz tarafından satışa çıkarılmak üzere koyulan eşyalar mevcut. Tv en çok seri şekilde satılan ürünler arasında yer alıyor. hızlı davranmakta fayda vardır teşekkürler..

  • GuvenliDepo
   GuvenliDepo says:

   Unutulan eşyalar aylık olarak siteye güncel olarak düşmektedir. Satışta olan ürünleri almak istiyorsanız; iletişim kurabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

 1. Ahmet
  Ahmet says:

  Merhaba ben Tv almak istiyorum da elinizde şuan Tv varmı
  Facebook adresinde paylaştıklarınız burda olmuyor genelde…
  İletişim numarası alabilir miyim

  • GuvenliDepo
   GuvenliDepo says:

   Merhabalar Hüseyin bey. Bu ürünler malumunuz depolarımızda kalan ürünler ya da nakliye esnasında müşterilerimizin yenilerini alması nedeni ile sitede satılan ürünlerdir. duruma göre düşmektedir. Ürünler bu nedenle takipte kalıp, dek gelince hızlı davranmanızda yarar vardır teşekkürler..

Yorumlar kapalı.