Tuzla İstanbul genelinde eşya depolama konusunda en çok talep alınan ilçelerin başında gelmektedir. Tuzla ev eşyası depolama fiyatları bu nedenle yoğun talep üzerine uygun bir şekilde müşterilerimize sunuluyor. Depolama konusunda detaylı bilgileri web sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Eşya Depolama Hakkında Sıkça Sorulanlar

Tuzla eşya depolama şirketi ne yapar?

Tuzla depolama hizmetleri adı altında firmalar ev eşyalarınızı bir süreliğine depolarında korumak için böyle bir hizmet geliştirdi. Depolama alanları sizlerin talepleri doğrultusunda aylarca hatta yıllarca devam ettirilebilir.

İstanbul Tuzla ilçesinde eşya depolama şirketi hangisi?

Güvenli depo sizlere Tuzla eşya depolama şirketi olarak 2015 yılından bu yana hizmet sunmaktadır. İstekler doğrultusunda ev depolama, ofis depolama ya da parça eşya depolama hizmetlerini sizlere sunuyoruz. Güvenli Depo aynı zamanda Tuzla’da şubesi bulunan depolama şirketidir.

Tuzla ev eşyası depolarken nelere dikkat edilmeli?

Şüphesiz eşyalarınız sizin için değerlidir. Bu nedenle emanet edeceğiniz firmanın güven uyandırması son derece önemlidir. Bu nedenle eşya depolarken kurumsal ve işi bilen bir depolama şirketi ile anlaşmanız son derece önemlidir. Bu hususta dikkat etmeniz gerekiyor.

Tuzla kiralık eşya depolama var mı?

Depolarımız aylık kiralık olarak hizmete sunulur. Aylık uygun fiyatlarla istediğiniz birimde eşya depolama hizmeti alabilirsiniz. Depolama birimleri küçük, orta ve büyük olmak üzere 3 ana kategoride değerlendirilir. Aylık olarak kiralanmaktadır.

Tuzla ev eşyası depolama fiyatları ne kadar?

Depolama birimlerine göre değişiklik göstermektedir. Bunun en kestirme cevabı ne kadar eşyanızı ne kadar süre ile depolayacaksınız. Eşya oranları hacimsel olarak akıllı depo sistemlerimizde hesaplanıp, fiyat ortalaması ona göre sunulmaktadır.

Ev – Ofis Deposu Tuzla

Tuzla ev eşyası depolama şirketi

Taşıma Ve Depolama Şirketi

Günümüzde artık nakliyat sektörü modern olduğu kadar müşteri odaklı bir anlayışla hizmetlerini takdim ediyor. Tuzla eşya depolama hizmetleri de bu anlayışın bir ürünü ve ihtiyaç duyulduğunda son derece önemli bir talebi karşılıyor. Tek yapmanız gereken ev veya işyeri eşyasının bulunduğu adresi firmanıza bildirmek ve profesyonel destek talep etmek olacaktır. Sonrasında ekibimiz nakil öncesinde eşyanın bulunduğu adrese gelerek bir inceleme çalışması gerçekleştiriyor. Ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz ekspertiz çalışmasının ardından eşyanın depolara alınacağı tarihi firmamıza bildirdiğinizde artık sizlerin başka bir şey yapmasına gerek kalmıyor.

Öncelikle Eşya Paketleme Ve Ambalajlama Çalışması Yapıyoruz

Daha önce belirlenen bu tarihte eşyanın bulunduğu adrese ihtiyaç varsa asansörlü taşıma araçları ile gelerek çalışmalarımıza başlıyoruz. Elbette önceliğimiz profesyonel düzeyde bir eşya paketleme ve ambalajlama çalışmasıdır. Çünkü gerek eşyanın depolarda belirli bir süre kalması. Gerekse nakil esnasında eşyanın hasar görmemesi için bu çalışma hayati önem taşıyor.

Poliüretan balonlu malzeme, koliler ve battaniye benzeri İzolasyon malzemelerinin kullanıldığı eşya paketleme ve ambalajlama hizmetinin iki kategoride uygulanabildiğini hemen belirtelim. Bunlardan ilki herhangi bir ilave ücret gerektirmeyen ve firmamızın standart olarak gerçekleştirdiği eşya paketleme işlemidir. İkincisi ise aralarında cam eşyalar ve mutfak araç gereçlerinin de bulunduğu kapsamlı bir paketleme çalışmasıdır. tabii çok daha ayrıntılı bir paketleme çalışması talep ediyorsanız küçük bir ücret farkı ile bu çalışmayı da gerçekleştirebildiğimizi ifade etmek isteriz.

Firmamızın Eşya Depoları Çağdaş Bir Anlayışla Dizayn Edildi

Tabii eşya paketleme ve ambalajlama çalışması sırasında sökülmesi gereken mobilyalarınız ve beyaz eşya türünden cihazlarınızı da firmamızın uzman personeli sökerek izole çalışmalarını gerçekleştirmektedir. İzin verirseniz bu noktada küçük bir hatırlatma yapalım. Çağdaş bir anlayışla inşa edilen firmamızın eşya depolama rutubet ve eşyaya zarar vermesi muhtemel kemirgen canlılardan izole yapıda tasarlanmıştır.

Dolayısıyla nakil sırasında ve sonrasında eşyanın depoya alınması ile birlikte geçerli olacak bir sigorta sistemi uygulayan firmamızın tüm hizmetlerinden büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. Son derece cazip fiyat koşullarında gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız ve hizmetlerimiz ile ilgili olarak lütfen 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattını aramaktan çekinmeyiniz. Tuzla eşya depolama hizmetleri olarak sizleri çok daha kapsamlı şekilde bilgilendirmekten büyük mutluluk duyarız efendim. Tuzla’da en çok tercih edilen depolama şirketi olduğumuzdan sizlere teşekkür ederiz.

Tuzla Eşya Depolama Fiyatları

Hizmet DetayıAylık depolama ücreti
1+0 ev eşyası1500 TL Aylık
1+1 ev eşyası2000 TL Aylık
2+1 ev eşyası2500 TL Aylık
3+1 ev eşyası3000 TL Aylık
4+1 ev eşyası4500 TL Aylık
5 + 2 ev eşyası7000 TL Aylık
Personel Ücreti 1 Kişi8000 TL mevcut çalışma saatleri ( 08:00 – 17:00)
Tuzla ev eşyası depolama fiyatları

Not: Fiyatlarımız sürekli güncel olup, 2023 yılına ait depolama ücretleri olarak belirlenmiştir.

Tuzla Depolama Firmasını Seçerken

 • Diğer şirketlere göre zamanlaması daha iyi olması
 • Başka firmalara göre verdiği sözü harfiyen yerine getirmesi
 • Diğer depolama şirketlerine göre daha tecrübeli olması
 • Tuzla bölgesinde en iyi firma diğer depolama firmalarına göre
 • Depolama firmaları arasında diğer firmalara göre tedbirli olan depolama şirketidir.
 • Diğer Tuzla depolama şirketlerine göre daha kurumsal olması
 • Başka Tuzla depolama firmalarına göre daha güvenilir olması
 • Diğer Tuzla firmalarına göre daha temiz depolama alanları
 • Başka depolama şirketlerine göre daha ekonomik olması
 • Diğer Tuzla ev depolama şirketlerine göre sigortalı olması
 • Diğer Tuzla Eşya depolama firmalarına göre daha profesyonel olması