Pendik eşya depolama alanları ile yılların verdiği tecrübeli ve temiz depolama şirketi ile ev eşyalarınızı uygun fiyatlara depolama fırsatlarına sahip olacaksınız. Firmamız Pendik eşya depolama şirketleri arasında en güvenli depolama hizmetlerini müşterilerine sunuyor.

Pendik Eşya Depolama Sıkça Sorulan Sorular

Pendik ev depolama nasıl olur?

İstanbul Pendik ilçesinde ikamet ediyorsanız bir depolama firması bulmanız son derece kolay olmaktadır. Depolama firması ya da şirketi evinizdeki eşyaları ne kadar süre isterseniz depolara paketli bir şekilde kaldırıyor. Aslında evinizde bir sandık ne işlevi görüyorsa ev depolama aynı işlevi görmektedir.

Pendik eşya depolamak için neler yapılır?

Eşya depolamak istiyorsanız; yapmanız gereken tek işlem Güvenli depo ile iletişime geçmez çağrı merkezinde sizi karşılayan personel bütün olayları genel çıplaklığı ile sizlere detaylıca anlatır. Depolama hakkında merak edilen bütün sorularınız eksiksiz cevaplanmış olacaktır.

İstanbul Pendik eşya deposu güvenilir mi?

Depolar her türlü tehlike ve afete karşı güvenli bir şekilde korunmaktadır. Uzun yıllar bile kalan eşyalar sanki ilk günkü yeniliğini hep korumaktadır. Depolama konusunda hem özel güvenlik hem de termal kameralar 24 saat depoların güvenliğini sağlamaktadır.

Pendik kiralık eşya deposu aylık mı?

Depolar aylık eşyalarınızın oranına göre ücretlere tabi tutulur. Ücretler son derece uygun olmakla beraber bir ev ya da iş yerinin aylık kiralama bedelinin 2 3 katı daha ekonomiktir. Bu konuda depolama ücretleri hakkındaki sayfamıza bakabilirsiniz.

Pendik eşya depolama fiyatları ne kadar?

Ev depolama ücretleri aylık alınmakla birlikte son derece uygun olmaktadır. Özel ve temiz depolama alanlarını sizler için derleyip, temizledik bu nedenle hem temiz hem de ucuz ev eşyası depolama hizmetlerini firmamızdan alabilirsiniz.

Pendik Kiralık Eşya Deposu

Pendik ev ofis eşyası depolama hizmetleri

Evinizi ya da işyerinizi tahliye etmek zorunda kaldınız ve bu eşyaların gidebileceği herhangi bir adres olmaması durumunda Pendik ev depolama hizmetlerimizden yararlanabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, efendim firmamız bu alanda hizmetler üretiyor ve modern tesislerimizden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz öncelikle depolarımız hakkında bazı teknik detayları sizlerle paylaşmaya çalışalım

Eşya Deposu Hizmeti Öncesinde İzolasyon Çalışmaları Gerekiyor

Takdir edersiniz ki eşya deposu hizmetinin öncesinde eşyaları korumak amacıyla bir izolasyon çalışmaları yapılması şarttır. Dolayısıyla eşya paketleme ve ambalajlama hizmetimiz bu izolasyonu amaçlıyor ve eşyanın depoda bekleme süresi göz önüne alındığında eşya paketleme ve ambalajlamanın hayati önem taşıyan bir çalışma olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu noktada eşya paketleme hizmetinin bir ayrıntısını hemen aktaralım. Standart olarak firmamız zaten belirli bir izolasyon çalışması gerçekleştirmektedir.

Ancak bu çalışmayı çok daha kapsamlı bir şekilde talep edebilirsiniz ve küçük bir fiyat farkı ile son derece detaylı bir paketleme çalışmasını firmamızdan isteyebilirsiniz. Çünkü Pendik eşya depolama hizmetleri olarak eşyaların siz gelip teslim alana kadar sapasağlam şekilde kalması firmamız açısından önemlidir efendim.

İstanbul Eşya Depoları Arasında En Modern Tesislere Sahibiz

Elbette eşyanın uzun süreler bekleyebileceği yapıda tasarlanmış olması gereken eşya depoları pek çok farklı kriteri bir arada bulundurmak durumundadır. Dolayısıyla İstanbul eşya depolama şirketleri arasında modern tesisleriyle firmamızın tercih nedeniniz olacağını düşünüyoruz. Çünkü eşya depolarımız içinde bulunan kıymetli malzemeye zarar verecek her türlü olumsuzluk hesap edilerek çeşitli önlemler alınmıştır. İsterseniz bu özellikleri maddeler halinde sıralayalım;

Depolama Şirketinin Farkı

 • Depolarımızda rutubeti önleyecek cihazlar bulunmaktadır
 • Ayrıca kemirgen canlıları uzak tutmak için fare ve böcek kovucular yine depoların bir başka güvenlik Tedbiri
 • Bunun yanı sıra depolarımız güvenlikli alanlarda bulunur ve eşyalarınızın çalınma riski yoktur
 • Bir önemli detayda depolarımız olumsuz iklim koşullarından izole bir yapıda tasarlanmıştır. Rüzgâr, kar suyu, yağmur ve sızıntılarının olmadığı depolarımızı güvenle tercih edebilirsiniz

Görüldüğü üzere son derece modern hizmetler sunuyoruz ve sizlerin %100 memnuniyetini hedefliyoruz. Ayrıca Pendik eşya depolama hizmetleri olarak emanetimizde bulunacak eşyaların nakli esnasında herhangi bir hasar görmesi durumunda eşya sigortalama sistemi kullandığımızın bilinmesinde yarar görüyoruz. Sigorta sistemi aynı zamanda eşyaların depolarda bulunduğu süre içerisinde de geçerli olabilmektedir. Telefonlarınızı bekliyoruz efendim. Esen kalınız.

Pendik Eşya Depolama Fiyatları

Hizmet DetayıPendik Depolama Ücreti
1+0 Ev Eşyası250 TL Aylık
1+1 Ev Eşyası300 TL Aylık
2+1 Ev Eşyası400 TL Aylık
3+1 Ev Eşyası500 TL Aylık
4+1 Ev Eşyası650 TL Aylık
Pendik ev eşyası depolama ücretleri tablosu

Firmamız Pendik eşya depolama ücretleri hakkında sizlere tablo eşliğinde fiyat listesi çıkarmıştır. Buradan bakıp almak istediğiniz hizmeti bizlere bildirebilirsiniz.

Pendik Depolama Şirketinin Farkı

 • Diğer Pendik depolama firmalarına göre daha temiz depolama alanları
 • Diğer Pendik eşya depolama alanlarına göre daha referanslı olması
 • Başka Pendik depolama şirketleri arasında daha ekonomik olması
 • Diğer Pendik ev depolama firmalarına göre daha kurumsal olması
 • Başka Pendik eşya depolama şirketlerine göre daha pratik olması
 • Başka Pendik eşya depolama firmalarına göre daha güvenli olması
 • Diğer Pendik eşya depolarına göre daha hızlı olması