Ofis depolama hizmetleri belirli bir süreliğine çalıştığınız iş yerinin malzemelerini bir yerde tutabilme saklayabilme sürecini açıklamaktadır. Ofis eşyası depolama hizmetlerini firmamız İstanbul genelinde sağlamaktadır.

Ofis Eşyası Depolama Nasıl Yapılır?

Ofis eşyası depolama hizmetleri bir eşya depolama şirketi tarafından yerine getirilmektedir. Bunun için bulunduğunuz yere yakın bir ev ya da ofis depolama firmasını bulup depolama için destek alabilirsiniz.

Ofis Depolama Ücretleri Ne kadar?

Ofis Depolama ücretleri depolanacak eşyalarınızın kaplayacağı alana göre belirlenir. Büyük ofisler için genellikle depolama ücretleri de artış göstermektedir. Yani İş yerinizde bulunan ofis malzemeleri az ise az ücret, çok ise aylık çok ücret ödersiniz.

Ofis Depolama Süreci Nasıl Başlar?

Ofis Depolama süreci eşyalarınızı depolayacağınız bir eşya depolama firmasından destek almak için iletişime geçmeniz ile başlar. Eğer depolanacak eşyalarınız için firma ile anlaşma sağlarsanız. Nakliye ve depolama süreci başlar. Böylece eşyalarınız depolanmak üzere nakliye araçları ile depolama firmasının alanlarına taşınır.

İş Yeri Depolama Yapılırken eşyalar Paketlenir Mi?

İş yeri ya da ofisiniz depolama öncesi muhakkak paketlenir. Dosya ve evraklarınız büyük bir titizlikle kolilere konulur. Teknolojik aletler patpatlarla sarılır. Kısacası paketleme eşyalar taşınırken ve depolanırken zarar görmesin diye gerekli bütün önlemler alınır.

Ofis Depolama Fiyatlarına Nakliye Dahil Mİ?

Ofis eşyalarınız depolanırken depolama firması eğer nakliyesini de yapacaksa mutlaka bir nakliye bedeli ödemek zorundasınız. Bu nedenle depolama hizmetlerine nakliye dahil değildir.

ofis depolama

Ofis Depolama Ücretleri

Ofis DepolamaNakliye ÜcretiDepolama Ücreti
Küçük OfisAraç + 4 PersonelAylık 400 TL
Büyük OfisAraç + 6 PersonelAylık 800 TL
ofis depolama ücretleri

Eşya depolama hizmetleri Güvenli depo ile sağlanır. İstanbul genelinde depolama işlemlerini nakliye ile bir arada sağlıyoruz. Yapmanız gereken işlem son derece basit depolarımızda yerinizi ayırdıktan sonra bizlere ulaşıp randevu alabilirsiniz.

Evden eve depolama olanakları ile hem iş yerinizdeki eşyaları hem de evinizde bulunan eşyaları depolama seçenekleri her boyutta oda depo hizmeti sunuyoruz. Depolama konusunda araştırmalarınızı yapıp, En iyi depolama şirketine ulaşıp eşyalarınızı gönül rahatlığı depolarımıza kaldırabilirsiniz. Depolama hizmeti sonrası nakliye işlemlerini tekrardan sağlayan Güvenli Depo müşterilerine büyük fırsatlar sunuyor.

DEPOLAMA + PAKETLEME + NAKLİYE

Firmamız depolama paketleme ve nakliyeyi bir arada gerçekleştirmektedir.