Eşyalarınız depolanacaksa mutlaka eşya depolama sözleşmesini yetkili firma ile düzenlemeniz gerekiyor. Bu durum son derece öne arz etmektedir. Ev eşyasını depolama sözleşmesi bünyesinde aldığınız sürece ne gibi avantajları elde edeceğinize birlikte bakalım.

Eşya Depolama Sözleşmesi

Eşya Depolama Sözleşmesinin Önemi Nedir?

Öncelikle eşyaların depolama süreci bir nevi emanet durumunu da ifade etmektedir. Tüm tereddütlerinizi firmalara güvenmekten ziyade depolama sözleşmesini düzenleyerek de güvence altına almalısınız.

Depolama Sözleşmesinde Neler Yer Alır?

Eşyalarınızın depolanması adına düzenlenen resmi ev depolama sözleşmesinde eşyaların nakliye tutarı depolama firmasının aylık alacağı depolama ücreti, müşteri ve yetkili firmanın imzaları ile resmiyet kazanır.

Depolama Sözleşmesi Ne Zaman Son Erer?

Müşteri ve depolama şirketi tarafından düzenlenen bu sözleşme her iki tarafın da belirlediği tarih ile başlangıç kabul edilir. Depolama sözleşmesinin sona erme tarihi ise eşyaların depodan çıkartılıp teslim edilmesi ile son bulur.

Eşya Depolama Sözleşmesinin Hukuki Geçerliliği Var Mı?

Depolama hizmeti alırken karşılık anlaşmayı ve tüm maddeleri okudum imzaladım. Sürecinden sonra müşteri ve depolama şirketi arasında hukuki süreç başlamış olur. Olası aksi durumlara karşı geçerliliği delil gösterilebilir.

Depolama Sözleşmesinde Müşteri Hakları Nelerdir?

Firmamız öncelikle müşterilerinin memnuniyetini düşünerek hareket etmektedir. Bu sözleşmede müşterilerinin en iyi hizmet alması adına eşyaların taşıma ve depolama süresince korunması için her türlü madde yer almaktadır.

Depolama Sözleşmesi Örneği

Unutmayın her zaman işlerinizi karşılıklı güven olmak kaydı ile resmi evraklara dayanarak yapınız. Firmamız İstanbul genelinde hizmet sunarken referanslı müşterilerini de gün geçtikçe artırmaktadır. En iyi eşya depolama firması diye anılmamızın baş koşulu bu olsa gerek.

Depolama Sözleşmesi

Güvenli depo İstanbul genelinde en çok tercih edilen depolama şirketidir. Özellikle Covid-19 sürecinde öğrencilerimiz Güvenli depoyu tercih ederek eşyalarını bizlere emanet ettiler. Bu konuda karşılıklı güven ilkemiz son derece önem arz etmektedir. Depolama hizmetlerine yetkili olan depolama firmamızı tercih ettiğiniz teşekkür ederiz.

Güvenli depo yetkili tüm evraklara sahip geniş nakliye araçları filosu ile ev ya da iş yerlerinizdeki eşyaları depolama devam ediyor. Yardım merkezimizi arayarak depolama konusunda tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.