İstanbul Esenler eşya depolama firmasına ihtiyacınız varsa hemen firmamız ile iletişim kurup, depolama hizmetlerini ayrıntılı bir şekilde alabilirsiniz. Esenler ev eşyası depolama hizmetleri uygun fiyatlara firmamız tarafından yapılmaktadır. Ayrıca ofis depolama hizmetlerimiz de mevcuttur.

Esenler Eşya Depolama Süreci

Esenler Eşya Depolama Hizmeti

Eşyalarınız depolarımızda dilediğiniz kadar kalabilir. Firmamız depolama alanlarını müşterilerine açarak depo ihtiyaçlarını gidermektedir. Depolama hizmetlerinde nakliye tarafımızca yapılmaktadır.

Esenler Ev Depolama Şirketi

Ev eşyalarınız çeşitli nedenlerden dolayı depolarımızda dilediğiniz süre içerisinde kalabilir. Yapmanız gereken işlem depolama birimini firmamızı arayarak kendinize ayırmak olacaktır.

Esenler Ofis Depolama Hizmetleri

Esenler ofis depolama ile iş yerlerinizdeki eşyaları geçici süreliğine depolarımıza koyabilir, bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Depolama hakkında ve süreçleri firmamız ile birlikte planlayabilirsiniz.

Esenler Parça Eşya Depolama

Sadece bütün değil aynı zamanda küçük depolama birimlerimizden depolama hizmeti de alabilirsiniz. Mini depolama sistemleri ile depolama hizmetini alabilirsiniz.

Esenler Eşya Depolama Fiyatları

Depolama ücretleri yer ayıracağınız birimin büyüklüğüne göre değişmektedir. Dilerseniz en büyük ya da en küçük depolama birimlerinde uygun fiyatlara depolama hizmeti alabilirsiniz.

Esenler Taşıma Ve Depolama Firması

En iyi ev eşyası depolama hizmetlerini alabileceğiniz kurumsal depolama şirketini tercih edip, gönül rahatlığı ile hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Depolama birimlerimiz temiz ve hijyeniktir.

Esenler Ev – Ofis Depolama Hizmetleri

Esenler Güvenli Depo

Eşya depolama olarak, İstanbul un en yaygın depolama hattı ve hizmet ağı ile sizlere servis sunmaktayız. Depolama alanlarımız 6 ana noktada ve birçok hizmet ağı ile hizmetinizdeyiz. Esenler eşya depolama olarak da bu alanda sizlere uygun fiyatlı, profesyonel servis sağlamaktayız. Kiralama yaparak boşuna masraf yapmadan, kendinize uygun süre için depolama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Örneğin, bir yurtdışında eğitim alma programınız olabilir.

Altı ay ya da bir yıl ya da daha üzerinde eğitim alma durumunuz söz konusu olduğunda, boşuna ev kirası, aidat, fatura ödemeleri yapmadan, direk şekilde eşyalarınızı depolarımıza emanet edin. Uygun fiyatlarımızla, tertemiz, rutubetten uzakta, uygun fiyatlarımızla, kapalı olacağından emin şekilde eşyalarınızın depolanmasını sağlayın. Ayrıca kamera sisteminden eşyalarınızın kontrolünün yapılabileceğini de unutmayın.

Esenler Ev Depolama Hizmetleri

Esenler ev depolama hizmetlerinde, ev eşyaları, kurumsal eşyaların depolanması, işyeri eşyalarının depolanması, kişisel eşyaların depolanması olarak sizlerleyiz. Bir diğer hizmet alanımız ise ambalajlama olarak sizlerle. Eşyaların düzenli ve uygun şekilde saklanmasında, ambalajlama çok önemlidir. Bu konuda kesinlikle firmamıza güvenebilirsiniz. Gerek depolama hizmetlerimizden önce, gerekse sadece ambalajlama alanında çalışmalarımız için iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız bu konuda bir numaradır ve kesinlikle profesyonel olarak, kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Uzmanlarımız eşyaları inceler ve uygun ambalajlama ve kutulama işlemlerini yaparlar. Mobilya gibi eşyaların de monte edilmesi gerekirse bu da mükemmel şekilde tarafımızdan yapılır. Cam eşyalar, kırılacak özel eşyalar, elektronik eşyalar, beyaz eşyalar hepsi de kendine uygun şekilde ambalajlanır.

Özel şekilde ambalajlanan ürünler kendilerine uygun özelliklere göre kutulara aktarılır. Varillere yerleştirilir. Size teslimi yapılır ya da depolanacak ise araçlarımıza alınır. Araçlarımız sigortalı ve bakımları eksiksiz olarak yapılır. Deneyimli sürücülerimiz özenli elemanlarımız depolama alanına teslimi yapar.

Esenler Parça Eşya Depolama

Esenler parça eşya depolama olarak, sizlerin teminatı bizim için çok önemlidir ve kesinlikle ilk baştan son ana kadar eşyalarınız sigorta kapsamına alınmaktadır. Bir hasar olması halinde derhal sigorta hükümleri devreye girecektir. Sizlere sunduğumuz hizmet ağlarından biri de belirli süre içinde olmayan eşyaların son derece uygun fiyatlara satışlarının yapılmasıdır. Bu hizmetten elbette sizler de gerçekten uygun rakamlara yararlanabilirsiniz ve web sitemizden bilgi alınız.

Eşya Depolama Fiyatları

Esenler Eşya DeposuEsenler Depolama Fiyatları
Mini Depolama 1 oda3000 TL Aylık Depo Tutarı
Small Depolama 1 + 1 Eşya4000 TL Aylık Depo Tutarı
Medium Depolama 2 + 1 Eşya5000 TL Aylık Depo Tutarı
Mega Depolama 3 + 1 Eşya7000 TL Aylık Depo Tutarı
Gold Depolama 4 + 1 Eşya10000 TL Aylık Depo Tutarı
Esenler Ev Eşyası Depolama Ücretleri

Eşya depolama konusunda uzman ve güvenli bir depolama şirketi ile çalışmak herkesin hakkıdır. Firmamız sigortalı depolama birimlerini uygun fiyatlara sizlere sunmaya devam ediyor. Erken rezervasyon halinde %25 İndirimden yararlanabilirsiniz.

Esenler Eşya Depolama Farkı

 • Diğer firmalara göre daha temiz depolama alanları
 • Diğer Depolama firmalarına göre daha kurumsal olması
 • Öteki Depolama şirketlerine göre daha pratik olması
 • Karşılaştırma yapılırken daha güvenli başka firmalara göre daha güvenli olması
 • En iyi depolama ve taşıma ekibine sahip olması diğer depolama şirketlerine nazaran
 • Depolama firmaları arasında en çok tercih edilen firma olması depolama şirketlerine oranla daha fazla tercih edilmesi
 • Diğer şirketlere göre zamanlaması daha iyi olması
 • Başka firmalara göre verdiği sözü harfiyen yerine getirmesi
 • Diğer depolama şirketlerine göre daha tecrübeli olması
 • Başka Esenler depolama şirketlerine göre daha geniş alanlara sahip olması
 • Diğer Esenler ev depolama firmalarına göre pratik olması
 • Başka Esenler ev eşyası depolama firmalarına göre daha hızlı olması
 • Başka eşya depolarına göre daha çok tercih edilmesi
 • Diğer depolama şirketlerine göre daha geniş referanslı olması
 • Diğer depolama alanlarına göre sizlere daha yakın olması
 • Başka depolara göre daha büyük olması
 • Diğer depolama hizmetlerine göre daha fazla depolama alanına sahip olması
 • Başka depolara göre daha ucuz olması
 • Diğer depolara göre daha kaliteli olması
 • Diğer Esenler firmalarına göre daha temiz depolama alanları
 • Başka depolama şirketlerine göre daha ekonomik olması
 • Diğer Esenler ev depolama şirketlerine göre sigortalı olması
 • Diğer Esenler eşya depolama firmalarına göre daha profesyonel olması
 • Başka Depolama Firmalarına göre daha hijyen olması