Ev ya eşya depolama konusunda Büyükçekmece eşya depolama hizmetleri alabileceğiniz en iyi depolama firması ile evinizde ya da ofisinizde bulunan eşyaları depolama şansına sahipsiniz. Firmamız Büyükçekmece’de depolama ve taşıma hizmetlerini aralıksız sürdürerek devam etmektedir.

Büyükçekmece Eşya Depolama Sıkça Sorulanlar

Büyükçekmece Eşya Depolama Hizmetleri Nasıl sağlanır?

Evinizde ya da ofisinizde bulunan eşyaların depolanması konusunda hemen depolama şirketini arayıp eşyalar hakkında bilgi vermeniz gerekiyor. Daha sonra nakliye araçları ile eşyalar paketlendikten sonra depolarda korunur.

Büyükçekmece Ev Depolama Güvenilir Mi?

Ev eşyalarınız depolarımızda sigorta sistemi ile güvence altındadır. Depolanacak eşyalar hakkında süreci detaylıca belirten depolama ve taşıma sözleşmesi imzalanmaktadır. Detaylar hakkında ulaşınız.

Büyükçekmece Ofis Eşyası Nasıl Depolanır?

Burada yer alan iş yerlerinizdeki eşyalar firmamız tarafından sağlanmaktadır. Bu nedenle iş yerlerinizdeki eşyalar temiz bir biçimde istediğiniz süre ile depolarda saklanmaktadır. Teslimat günü firmamız ile önceden iletişim kurup haber vermeniz gerekir.

Büyükçekmece Parça Eşya Depolama Hizmeti Var Mı?

Kişisel eşyalarınızın depolanması konusunda firmamızdan yardım alanlarımız halinde küçük nakliye araçlarımız ile parça eşyalarınızın depolanması sağlanmaktadır. Parça eşya depolama alanları sigortalıdır.

Büyükçekmece Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Depolama ücretlerine aynı zamanda depolama sigortası da dahildir. En ufak depolama birimi 200 TL ile başlangıç fiyatıdır. En büyük depolama fiyatı ise 1500 TL’dir. Fiyatlar hakkında bilgi almak için çağrı merkezinden yardım alabilirsiniz.

En İyi Büyükçekmece Eşya Deposu

Ev depolama alanları ile İstanbul genelinde en çok tercih edilen depolama şirketi ile ev eşyalarınızın depolama sürecini yönetiyoruz. Depolama alanlarımız son derece temiz ve üst düzey güvenliklidir.

Büyükçekmece Ev Eşyası Depolama Şirketi

Büyükçekmece Eşya Depolama Şirketi

İstanbul da yaygın depolama ağı sunan firmamız, Güvenli Depo olarak, en önemli ağlarımızdan biri de Büyükçekmece eşya depolama sistemimizdir. Son derece geniş bir alanda, farklı büyüklüklerde ve içeriklerde depolar ile sizlere farklı hizmet kategorilerimizle cevap vermekteyiz. Hizmet kategorilerimiz, kişisel eşya depolama, kurumsal eşya depolama, ev eşyası depolama, işyeri ofis eşyası depolama, ambalajlama olarak şekillenmektedir.

Kurumsal eşya depolama hizmetlerini, altını çizerek belirtelim, son derece kapsamlı hizmet isteyen, ancak altyapısı ve profesyonelliği olan depolama merkezleri tarafından verilen bir hizmettir. Geniş ve kesintisiz 24 saat güvenlik unsurları üst düzey olan depolama merkezlerimizde, birçok kurumsal firmaya hizmet vermekteyiz.

Büyükçekmece Ev Depolama Hizmetleri

Büyükçekmece ev depolama olarak, İstanbul un önemli kurumsal firmalarına depolama hizmeti verdiğimizi belirtelim. Her zaman sizlere de desteğe hazırız. Kurumsal firmalar noktasında, fabrikalar, bankalar, sağlık kurumları, eğitim kurumları, finans kurumları, ecza depoları, gıda firmaları, hukuk ya da muhasebe büroları gibi çalışma alanının her kısmında olan kurumların depolama ihtiyaçlarına cevap verebilme kapasitemiz bulunmaktadır.

Depo alanlarımız için öncelikle uzmanlarımız ekspertiz incelemeleri yaparak rapor hazırlar. Deneyimli personelimiz tarafından bu incelemeye göre nakliye, ambalajlama ve depolama işlem ayaklarımız gerçekleşir. Evrak, elektronik cihazlar, makineler, gıda ürünleri, biyolojik ya da kimyasal ürünler, tekstil ürünleri, ahşap ürünler, bilgisayar donanımları olan cihazlar gibi birçok farklı eşyanın saklanmasına firmamız son derece uygundur.

Büyükçekmece Ev Eşyası Depolama Firması

Büyükçekmece ev eşyası depolama olarak, kurumsal firmaların tüm eşyalarını alabilecek depolama alanlarımız bulunmaktadır. Fabrikalarınızın, işyeri merkezleri ya da şubelerinizin güvenle taşınmasında hemen iletişime geçiniz. Mobilyalar, dolaplar, makineler, her türlü eşyalarınız özelliklerine uygun olarak ambalajlanarak, ardından muhafaza altına alınacaktır.

Yola dayanıklı araçlarımıza, deneyimli personelimiz tarafından eşyalarınız yerleştirilir ve güvenli bir ulaşımın ardından depolama merkezimize iletilir. Burada yine aynı özenle, elemanlarımız eşyalarınızı sizin için ayrılan depo ya da depolara yerleştirilir. Anahtarı ve açılış sistemi tamamen sizde olan, sizin izninize bağlı olan bir durumdur. Kamera izleme ile 24 saat depo kontrolü de yapabilirsiniz. İzin vermeden kesinlikle elbette mücbir nedenler hariç olmak üzere, kapıların açılmayacağından da emin olabilirsiniz.

Büyükçekmece Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama ücretlerinde kampanyalarımız devam ediyor. Büyükçekmece depolama fiyatlarında %25 indirim sağlıyoruz. Bu nedenle erken rezervasyon ile kampanyadan yararlanmanızda yarar vardır.

Büyükçekmece Eşya DeposuDepolama nakliyesiBüyükçekmece depo fiyatları
1 Odalık Eşya Depolama HizmetiMinivan Taşıma Aracı + Personel300 TL Aylık Depolama Tutarı
1 Oda 1 Salon Eşya Depolama HizmetiPanelvan Taşıma Aracı + Personel400 TL Aylık Depolama Tutarı
2 Oda 1 Salon Eşya Depolama HizmetiKamyonet Taşıma Aracı + Personel600 TL Aylık Depolama Tutarı
3 Oda 1 Salon Eşya Depolama HizmetiOrta Boy Kamyon Taşıma Aracı + Personel800 TL Aylık Depolama Tutarı
4 Oda 1 Salon Eşya Depolama HizmetiBüyük Boy Kamyon Taşıma Aracı + Personel1200 TL Aylık Depolama Tutarı
Büyükçekmece Eşya Depolama Ücretleri

Büyükçekmece ev depolama konusunda hem kaliteli hem de uygun fiyatlar ile taşıma ve depolama hizmetlerini bir arada sağlıyoruz. En iyi depolama şirketi olarak müşterilerimizin beklentilerine çözüm üretmek için çalışıyoruz. Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Büyükçekmece Ev Eşyası Depolama Hizmeti Alırken

 • Diğer firmalara göre daha temiz depolama alanları
 • Diğer Depolama firmalarına göre daha kurumsal olması
 • Öteki Depolama şirketlerine göre daha pratik olması
 • Karşılaştırma yapılırken daha güvenli başka firmalara göre daha güvenli olması
 • En iyi depolama ve taşıma ekibine sahip olması diğer depolama şirketlerine nazaran
 • Depolama firmaları arasında en çok tercih edilen firma olması depolama şirketlerine oranla daha fazla tercih edilmesi
 • Diğer şirketlere göre zamanlaması daha iyi olması
 • Başka firmalara göre verdiği sözü harfiyen yerine getirmesi
 • Diğer depolama şirketlerine göre daha tecrübeli olması
 • Başka Büyükçekmece depolama şirketlerine göre daha geniş alanlara sahip olması
 • Diğer Büyükçekmece ev depolama firmalarına göre pratik olması
 • Başka Büyükçekmece ev eşyası depolama firmalarına göre daha hızlı olması
 • Başka eşya depolarına göre daha çok tercih edilmesi
 • Diğer depolama şirketlerine göre daha geniş referanslı olması
 • Diğer depolama alanlarına göre sizlere daha yakın olması
 • Başka depolara göre daha büyük olması
 • Diğer depolama hizmetlerine göre daha fazla depolama alanına sahip olması
 • Başka depolara göre daha ucuz olması
 • Diğer depolara göre daha kaliteli olması
 • Diğer Büyükçekmece firmalarına göre daha temiz depolama alanları
 • Başka depolama şirketlerine göre daha ekonomik olması
 • Diğer Büyükçekmece ev depolama şirketlerine göre sigortalı olması
 • Diğer Büyükçekmece eşya depolama firmalarına göre daha profesyonel olması
 • Başka Depolama Firmalarına göre daha hijyen olması