Başakşehir eşya depolama ile temiz ve hijyenik depolarımızda eşyalarınız üst düzey güvenlikli olarak depolanmaktadır. Depolama fiyatlarımız son derece uygun hizmetlerimiz de hem taşıma hem de depolama mevcuttur. Başakşehir bölgesinde aylık kiralık depolarımızda eşyalarınız depolanmaktadır.

Depolama Hakkında Sıkça sorulanlar

Başakşehir Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Eşya depolarımızda herhangi bir sebepten dolayı eşyalarınızın korunması aşamasını ifade etmektedir. Sizler depolama firmasını arayıp, ev eşyası depolama talebinde bulunduktan sonra nakliye araçları ile eşyalarınızı depolarımıza koymak üzere adresinizden alıyoruz.

Başakşehir Ev Depolama Alanları Güvenli Mi?

Depolama firması eşyalarınızı depolarımıza koymadan önce sigorta ve sözleşme yapmaktadır. Bu nedenle eşyalarınız resmi evrak düzenleme sonucu güven altına alınır. Ayrıca Depolama alanlarının birimiz sadece size ayrı olarak tasarlanmıştır.

Başakşehir Ofis Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Ofis eşyalarınızın depolarımıza konulduğu sürece herhangi bir problem olmadan dilediğiniz süre aylık kiralama sistemi ile kendinize bölüm ayırabilirsiniz.

Başakşehir Parça Eşyaların Depolama Hizmeti Var Mı?

Parça eşyaların depolanması beyaz eşyalar ya da mobilyalar olacağı gibi özel eşyalarınızın depolanma olanakları da vardır. Bir kaç eşya depolama sistemi ile de depolamadan faydalanabilirsiniz.

Başakşehir Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Depolama alanları m2 bazında kiraya verilir. fiyatlar buna göre hesaplanmaktadır. Ev Eşyası depolama hizmetleri mini depo yani sadece 1 odalık eşya depolama biriminin başlangıç fiyatı 300 TL’dir.

Ev depolama İstanbul genelinde bütün ilçelerde olduğu gibi Başakşehir’de de hizmet sunuyor. Eşya depolama hizmetleri garanti ve sigorta kapsamında yapılmaktadır.

Güvenli Depo Başakşehir

Başakşehir Eşya Depolama Hizmetleri Ev – Ofis Depolama Şirketi

Eşya Depolama Başakşehir

Mal canın yongasıdır. Emanetiniz firmamızla güvenilir ellerdedir. Firmamız İstanbul un en güvenilir depolama firmalarından biridir ve hem ev eşyalarınızı, hem de işyeri eşyalarınızı güvenerek firmamıza emanet edebilirsiniz. Firmamız Başakşehir eşya depolama olarak da hizmet sunmaktadır.

Başakşehir dışında, İstanbul genelinde beş şubemiz daha bulunmaktadır ve 7 24 iletişim kurabilirsiniz. Değerli Başakşehir ve çevresinde olan ev ile işyeri sahipleri, emanetlerinizi korumak ve depolamak için hizmetinizdeyiz.

Online olarak iletişim kurmak için web sitemizden yararlanabilirsiniz. Hemen hızlı teklif al bölümünden uygun eşya sayısı ve süre gidi detayları girerek fiyat alabilirsiniz. Whatsapp üzerinden de hem iletişim kurabilir, hem de fiyat tekliflerimizi değerlendirebilirsiniz.

Başakşehir Ev Depolama

Güvenli ve yüksek kalite depolama için olmazsa olmaz bazı esaslar bulunmaktadır. Başakşehir ev depolama hizmet anlayışımızda tüm bu özellikleri bulacaksınız. Öncelikle ekibimiz deneyimli, güvenilir, son derece kalifiye elemanlardan oluşmaktadır. Titiz, işinde özenli ve size her konuda yardımcı olacak ekimizle zorlanmadan iletişim kuracaksınız.

Eşyalarınız firmamız tarafından adresinizde teslim alınmaktadır. Size bildirdiğimiz gün ile saatte aracımız yeterli personel ve malzeme ile adresinizde olacaktır. Eşyalarınız titizlikle tasnif edilecek ve muhafaza için paketlenecektir.

Ardından özenle araca alınacaktır. Elbette kendiniz de talep etmeniz durumunda kendiniz depolama alanına eşyalarınızı getirebilirsiniz. Tüm işlemlerimiz sigorta kapsamındadır.

Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

Başakşehir ev eşyası depolama firmamız güvenli ve sigortalı saklama yapmaktadır. Tüm eşyalar kayıt altına alınırken, eşyaların türlerine göre muhafazası sağlanmaktadır. Mobilyaların saklanma durumu farklı, beyaz eşyaların ya da ilaç gibi kimyasal malzemelerin saklanma durumları farklı koşullarda olmaktadır. Bunu firmamız sonuna kadar uygulamaktadır.

Peki hangi eşyaları saklanması için verebilirsiniz. Bundan temel anlamda bir sınırlama olmadığını belirtelim. Gerek ev eşyalarınız için, gerek işyerinizde bulunan eşyalarınız için firmamıza başvurabilirsiniz. Mobilyalar, kırılan hassas eşyalar, beyaz eşyalar, kitap ve evraklarınız, bilgisayar donanımlı cihazlar gibi a dan z ye birçok eşya için uygun yerlerimiz ziyadesiyle mevcuttur.

İstanbul da altı adet depolama merkezimiz ile hizmetinizdeyiz. Fiyat tekliflerini karşılaştırın ve en uygun fiyatlarımızdan gerçekten çok memnun kalacaksınız. Her zaman firmamızın hizmetlerine güvenebilirsiniz.

Başakşehir Depolama HizmetiBaşakşehir Depolama fiyatları
1 Oda Eşya Depolama Hizmeti 3000 TL Aylık Tutar
1 + 1 Oda Eşya Depolama Hizmeti4000 TL Aylık Tutar
2 + 1 Oda Eşya Depolama Hizmeti5000 TL Aylık Tutar
3 + 1 Oda Eşya Depolama Hizmeti7000 TL Aylık Tutar
4 + 1 Oda Eşya Depolama Hizmeti10000 TL Aylık Tutar
5 + 2 Oda Eşya Depolama Hizmeti15000 TL Aylık Tutar
Başakşehir Ev Eşyası Depolama Ücretleri

Başakşehir ev depolama fiyatları güncel olarak yukarıda tabloda sizlere açık bir şekilde gösterilmiştir. Fiyatlar sadece aylık depolama ücretidir. Evinizden eşyaların depolarımıza taşınması için nakliye ücreti de alabilirsiniz.

Neden Başaşehir Eşya Depolama?

 • Başka Başakşehir depolama şirketlerine göre daha kurumsal olması
 • Diğer Başakşehir firmalarına göre daha temiz depolama alanları
 • Başka depolama şirketlerine göre daha ekonomik olması
 • Diğer Başakşehir ev depolama şirketlerine göre sigortalı olması
 • Diğer Başakşehir eşya depolama firmalarına göre daha profesyonel olması
 • Başka Depolama Firmalarına göre daha hijyen olması
 • Diğer Başakşehir depolama firmalarına göre kişisel olması
 • Başka Başakşehir depolama şirketlerine göre daha geniş alanlara sahip olması
 • Diğer Başakşehir ev depolama firmalarına göre pratik olması
 • Başka Başakşehir e eşyası depolama firmalarına göre daha hızlı olması
 • Başka Başakşehir eşya depolarına göre daha çok tercih edilmesi
 • Diğer depolama şirketlerine göre daha geniş referanslı olması
 • Diğer depolama alanlarına göre sizlere daha yakın olması
 • Başka depolara göre daha büyük olması
 • Diğer depolama hizmetlerine göre daha fazla depolama alanına sahip olması
 • Başka depolara göre daha ucuz olması
 • Diğer depolara göre daha kaliteli olması