Bahçeşehir ev eşyası depolama fırsatlarını Güvenli depo ile yakalamanın ayrıcalığını yaşayın. Firmamız ev depolama alanları ile Bahçeşehir’de uygun fiyatlara eşyalarınızı dilediğiniz süreler boyunca depolama şansını sizlere sağlıyor. En iyi Bahçeşehir kiralık eşya deposu firmamızın kurumsal kimliği ile sağlanıyor.

Bahçeşehir Ev – Ofis Eşyası Depolama

Bahçeşehir Eşya Depolama Süreci

İstanbul Bahçeşehir’de eşyalarınız depolanacak bir depoya mı ihtiyacınız var hemen depolama şirketleri ile iletişim kurun. Depolanan eşyalarınız hakkında kısa bilgiler verin aynı gün içinde nakliyesi ile beraber eşyalarınız depolarda saklansın.

Bahçeşehir Güvenli Ev Eşyası Depolama

Depolama şirketlerinde aranan en önemli kriter güvenli depolama alanlarını sağlamak bu doğrultuda eşyaların konulduğu yerin yani depoların güvenli olması son derece önemlidir. Bahçeşehir bölgesinde en çok tercih edilen depolama şirketi ile bu konuda yardım alabilirsiniz.

Bahçeşehir Ev Depolama Hizmeti

Ev depolama son yıllarda en çok tercih edilen hizmet sistemlerinde ilk sırayı almaktadır. Bu nedenle depolama firmalarına büyük görev düşmektedir. Depolanan eşyaların kırılma çizilme ve buna benzer sorunları oluşmayacak şekilde depolanması son derece önemlidir.

Bahçeşehir Sigortalı Ve Garantili Depolama

Burada en önemli husus depolanan eşyaların sigorta sistemi ile güvence altına alınmasıdır. Ayrıca nakliyesi yapılan eşyaların oluşan zararları önceden kestirip gereken sorumluluğu da alması gerekir.

Bahçeşehir Eşya Depolama Fiyatları

Depolama fiyatları son derece uygun olmakla beraber son yıllarda artan ekonomik koşullar göz önünde bulundurulduğunda depolama birimleri ne kadar büyükse sürümden dolayı fiyat o kadar düşer. Üstelik depolarda saklanan, eşyaların uzun süreli kalması da ayrıca indirimi beraberinde getirmektedir.

Bahçeşehir Güvenli Depo

Bahçeşehir Ev Eşyası Depolama Şirketi Güvenli Depo

İstanbul Bahçeşehir Eşya Depolama Hizmetleri

Ev eşyalarınızı belli bir süre kullandınız, yeni eşyalar aldınız eski eşyaları atmaya kıyamadınız bu durumda yapmanız gereken işlem gayet basit. Hemen Bahçeşehir kiralık depo ile anlaşıp, aylık uygun fiyatlara depolama hizmetlerini almaya başlayın. Son derece kurumsal aynı zamanda tecrübeli şirketimiz sizlere gereken bütün desteği en ince ayrıntısına kadar sağlamaktadır.

Hem Bahçeşehir eşya depolama hem nakliye işlemleri aynı anda yapılıyor. Depolama firmamız depolanması eşyalar için ayrıca bir nakliye şirketi armanıza gerek kalmadan depolanan eşyaların nakliyesini de yapmaktadır. Bu konuda nakliye sürecinde eşyalar paketlenen ise bunu nakliye gününden önce de müsait olmanız halinde ekibimiz sağlıyor.

Depolama Fiyatları

Bahçeşehir Eşya DepolamaAylık Depolama tutarı
1 + 0 Mini Depolama4000 TL + KDV
1 + 1 Mega Depolama5000 TL + KDV
2 + 1 Maxi Depolama6000 TL + KDV
3 + 1 Ultra Depolama8000 TL + KDV
4 + 1 Gold Depolama10.000 TL + KDV
Bahçeşehir Ev Eşyası Depolama Ücretleri

Depolama şirketi olarak daima dürüst fiyat politikası ile müşterilerimize gereken kolaylığı sağlıyoruz. Bahçeşehir bölgesinde kampanyalı fiyatlarımız devam ediyor. Uygun ve ekonomik ayrıca Güvenli depolama şirketimiz burada çok tercih ediliyor. Ön rezervasyon ile yer ayırmanızda yarar vardır. İstanbul eşya depolama hizmetlerinde erken rezervasyon yapan her müşterimize %30 depolama indirimi sağlıyoruz.

Neden Bahçeşehir Güvenli Depo?

 • Diğer Bahçeşehir depolama şirketlerine göre daha kurumsal olması
 • Başka Bahçeşehir depolama firmalarına göre daha güvenli olması
 • Diğer Bahçeşehir firmalarına göre daha temiz depolama alanları
 • Başka depolama şirketlerine göre daha ekonomik olması
 • Diğer Bahçeşehir ev depolama şirketlerine göre sigortalı olması
 • Diğer Bahçeşehir eşya depolama firmalarına göre daha profesyonel olması
 • Başka Depolama firmalarına göre daha hijyen olması
 • Diğer Bahçeşehir depolama firmalarına göre kişisel olması
 • Başka Bahçeşehir depolama şirketlerine göre daha geniş alanlara sahip olması
 • Diğer Bahçeşehir ev depolama firmalarına göre pratik olması
 • Başka Bahçeşehir eşya depolama firmalarına göre tecrübeli olması