Kartal eşya depolama hakkında merak ettiğiniz bütün konulara açıklık getirmek adına firmamız burada hizmetlerini Ev eşyası depolama fiyatlarını ve daha bir çok konuda sizlere yardımcı olmak adına detaylı bir şekilde hizmetlerinden söz edecektir. İstanbul Kartal İlçesi ev eşyası depolama birimleri ve depolama ücretleri hakkında bu sayfamızda yeterli oranda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kartal Ev Depolama Hizmetleri

Ev depolaması yaşam alanlarınıza bir süreliğine ara vermek evinizi ya da ofisinizi .eşitli nedenlerden dolayı kullanamayacağınız anlamına geliyor. Bunun sonucunda bir ev eşyası depolama şirketine ihtiyacınız var demektir. Bu nedenle depolama birimlerine ihtiyaç duyup bunları araştırmaya koyulursunuz.

Kartal Kiralık Eşya Deposu

Kartal İstanbul’da kiralık depolama hizmetlerinden uygun fiyatlara faydalanma şansını hemen yakalayın. Burada yer alan firmamız sizlere eşya depolarını ardına kadar açarak depolama fırsatlarını sunuyor.

Kartal Güvenilir Eşya Depolama Alanları

Depolama hizmetini alan hemen herkes bu konuda aynı soruları soruyor. Eşya depolama birimleri güvenilir mi? Güvenli depo adında anlaşılacağı üzere üst düzey güvenlik depolarını sizlere bu konuda sunmaya hazır. Son derece güvenilir ve temiz olması en çok dikkatleri çeken konuların başında gelmektedir.

Kartal Eşya Depolama Ücretleri

Firmamız daima müşterilerinin yanında olmaktadır. Bu nedenle ekonomik yapısı ile İstanbul genelinde depolama hizmetleri sunuyor. Kartal bölgesinde en uygun depolama hizmeti sunan ekonomik eşya depolama şirketiyiz.

Kartal Ofis İş Yeri Depolama

Ofis depolama Kartal’da Güvenilir Depo tarafından yerine getirilmektedir. Hem uygun hem de güvenilir depolama ile ofis ya da işyerlerinizdeki eşyalar dilediğiniz sürece firmamız güvencesi altında depolanmaktadır.

Kartal Ev Eşyası Taşıma Ve Depolama Şirketi

Kartal Eşya Depolama Şirketi

Artık iş yerinizi veya evinizi bir şekilde tahliye etmek zorunda kaldığınızda eşyalarınızı nerede saklayacağınızı lütfen dert etmeyiniz. Çünkü eşya depolama tesisleri modern şartlarda eşyalarınızı barındırma için tasarlandı. Hizmetimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan ve firmamıza ait telefonları aramak ve adresinizi yetkililerimize bildirmek olacaktır.

Daha sonra adresinizde ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz bir ekspertiz çalışması yaparak mevcut eşyalarınızın boyut ve hacimleri hakkında fikir ediniyoruz. Aynı zamanda uygun fiyatlarımız ve hizmet detaylarınızı yine adresinize gelecek uzman ekibimiz sizlere aktarıyor ve çalışmamız start alıyor efendim.

Kartal Eşya Deposu Arayışlarınıza Model Çözümler Sunuyoruz

Bilindiği üzere eşyaların belirli sürelerde bekleyeceği alanlar özel olarak dizayn olmalıdır. Dolayısıyla Kartal ev eşyası depolama hizmetleri olarak bu moderniteyi sizlere sağlıyoruz ve eşyalarınız hiçbir zarar görmeden sizler teslim alana kadar muhafaza ediliyor. Dilerseniz bu noktadan sonra hizmetlerimizin diğer önemli satır başlarını aktarmaya çalışalım.

 • Uzman incelemesi ardından sizlerin talep ettiği tarih aralığında asansörlü araçlarımızla adresinize ulaşıyoruz
 • Elbette eşyalarınız depolarımıza ulaşmadan önce iyi bir izolasyon çalışmasından geçmesi gerekiyor. Tabi bu hizmetimiz standart olarak gerçekleştirdiğimiz ücretsiz bölüm dışında cam eşyalar, giysiler ve diğer küçük parça eşyaların da dâhil olduğu kapsamlı bir hale dönüştürmek isterseniz ufak bir ücret farkı söz konusu olduğunu belirtmekte yarar görüyoruz.
 • Bir yandan izolasyon çalışması devam ederken öte yandan mobilya grubu ve su tesisatlarına bağlı bulunan bulaşık veya çamaşır makinesi gibi cihazların sökülme ve yine ambalajlanma hizmetleri uzman personelimiz tarafından sürdürülmektedir.
 • Yüklemeye hazır hale gelen eşyalar dikkatli bir şekilde kapalı kasa araçlarımıza aktarıldıktan sonra artık sizler teslim alana kadar kalacağı güvenlikli depolara doğru yola çıkıyor

Kartal Depolama Hizmeti

Tabi ki kartal eşya depolama ayrıcalıklı hizmetleri bu kadarla sınırlı değil efendim. Eşyalarınızın alınacağı depolar modern koşullarda inşa edilmekte, rutubet, nem, eşyaya zarar veren kemirgen canlılardan özel tedbirler uygulanan tesislerdir. Bunun yanı sıra ister nakil sırasında ister eşyalarınızın depolarımızda kaldığı süre içerisinde bir sigorta sistemi uyguluyoruz ve olası bir hasar bu sigorta tarafından tanzim ediliyor. Çağdaş hizmet anlayışının uzun yıllardır sürdürüldüğü Kartal eşya depolama hizmetlerini tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz ve telefonlarınızı bekliyoruz efendim.

Ne Kadar Eşya VarNe Kadar Fiyat Tutar aylık DEpolama
1 + 0 Ev Eşyası 250 TL Aylık Tutar
1 + 1 Ev Eşyası350 TL Aylık Tutar
2 + 1 Ev Eşyası450 TL Aylık Tutar
3 + 1 Ev Eşyası650 TL Aylık Tutar
4 + 1 Ev Eşyası850 TL Aylık Tutar
5 + 1 Ev Eşyası1050 TL Aylık Tutar
5 + 2 Ev Eşyası1250 TL Aylık Tutar
6 + 1 Ev Eşyası1550 TL Aylık Tutar
Kartal Ev Eşyası Depolama Fiyatları Tablosu

Önemli Not: Kartal eşya depolama ücretlerimiz sabit olmakla beraber her yılın son ayında yeni fiyatlar güncel olarak eklenmektedir. Ekteki fiyatlara 2021 yılana ait olan ücretlerdir.

Kartal Depolama Şirketi

 • Başka Kartal depolama şirketlerine göre daha kurumsal olması
 • Diğer Kartal firmalarına göre daha temiz depolama alanları
 • Başka depolama şirketlerine göre daha ekonomik olması
 • Diğer Kartal ev depolama şirketlerine göre sigortalı olması
 • Diğer Kartal eşya depolama firmalarına göre daha profesyonel olması
 • Başka Depolama Firmalarına göre daha hijyen olması
 • Diğer Kartal depolama firmalarına göre kişisel olması
 • Başka Kartal depolama şirketlerine göre daha geniş alanlara sahip olması
 • Diğer Kartal ev depolama firmalarına göre pratik olması
 • Başka Kartal ev eşyası depolama firmalarına göre daha hızlı olması
 • Başka eşya depolarına göre daha çok tercih edilmesi
 • Diğer depolama şirketlerine göre daha geniş referanslı olması
 • Diğer depolama alanlarına göre sizlere daha yakın olması
 • Başka depolara göre daha büyük olması
 • Diğer depolama hizmetlerine göre daha fazla depolama alanına sahip olması
 • Başka depolara göre daha ucuz olması
 • Diğer depolara göre daha kaliteli olması
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.