Depolama alanında en iyi Güngören eşya depolama şirketi ile depolarımızda eşyalarınızı dilediğiniz kadar koyabilir. Bu hizmetten yararlanabilirsiniz. En uygun fiyat tarifeleri ile depolama seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Eşya depolama alanlarımız büyük, küçük ve orta olmak üzere 3 kategoride değerlendirilmektedir.

Güngören Eşya Depolama Şirketi

Güngören bölgesinde ev ya da iş yerlerinizdeki eşyaların depolama hizmetlerini sağlamaktadır. Firmamız kurumsal depolama ile eşyalarınızı depolarken aynı zamanda nakliyesini de gerçekleştirmektedir.

Güngören Ev Depolama Şirketi

Ev depolama sistemleri sayesinde evinizdeki kullanmadığınız eşyaları depolama birimlerimizde saklayabilirsiniz. Hem pratik hem de güvenli depolarda eşyalarınızı saklamak için bizlere ulaşınız.

Güngören Ofis İşyeri Eşyası Depolama

Ofislerde ya da iş yerlerinde depolama fırsatlarından faydalanmak için güvenilir depolama hizmetlerinden faydalanma şansına sahipsiniz. En iyi iş yeri depolama birimlerini sizin için tasarladık.

Güngören Parça Ya Da Kişisel Eşyaların Depolanması

Sadece bütün değil aynı zamanda kişisel eşyalarınızın da depolanacağı küçük depolama alanlarımız mevcut. Yapmanız gereken size uygun birimi seçerek depolama fırsatlarından yararlanmak olacaktır.

Güngören Eşya Depolama Fiyatları

Ev eşyalarınız ya da kişisel eşyalarınızın depolanma birimleri eşyaların tamamen çokluğuna göre depolama ve taşıma fiyatları belirlenir. Depolarda uzun süre kalan eşyalarınız daha uygun fiyatlara depolama imkanlarını doğurmaktadır.

Kiralık Eşya Deposu Güngören

Kiralık eşya depolama sistemleri ile gözünüz arkada kalmadan depolama hizmetleri alıyorsunuz. Depolama şirketimizi tercih edip, çevrenizdeki dostlarınıza tavsiye ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Güngören Ev Eşyası Depolama Şirketi

Eşya Depolama Şirketi

Nasıl eşya depolanacak? Ne kadar süre ile depolama hizmeti alacaksınız? Eşya paketleme ve nakliye hizmetimizden faydalanmak ister misiniz? Tüm bu sorulara vereceğiniz yanıtlar paralelinde sizlerin yanında yer almaktayız. Alacak olduğunuz hizmet kalitesi ile özverili yaklaşımlarımızdan sonuna kadar faydalanabilecek, hayatınızda bir iyi ki olma şansını bize lütfedebileceksiniz. Güngören eşya depolama firması tercihi olarak hayatınızda kaliteli bir hizmet alma şansına davetiye çıkarabilirsiniz.

Yaşam standartlarında ciddi anlamda bir yükselme yakalamak uğruna girişimlerinizde hizmet standartlarımızı tercih edebilirsiniz. Kimi zaman tadilat kimi zamanda taşınma arifelerinde ortada kalan eşyalarınıza gerekli alan zenginliğini sunacağımızdan kuşkunuz duymasın. Bu hizmeti sigortalı şekilde sunmamız da sizlerin gerekli özveriyi yakalamanıza müsaade verebilecektir.

Ev Depolama Hizmetleri

Güngören ev depolama firma tercihi ile daima hak ettiğiniz ilgiyi göreceğinizden kuşku duymayın. Geçici bir süre başka bir şehirde yaşamayı mı düşünüyorsunuz? Belki de bir iş başvurusu yaptınız ama durumun sonucunu henüz almadınız? Biraz zaman  alacak bu geri bildirimde fazladan kira bedeli ödemenize gerek kalmayacak.

Sadece halihazırda kullanabileceğiniz bir depoya ihtiyaç duyuyorsunuz. O halde bir telefon ile ilgili kişiden gerekli bilgiyi alabilir ve beklentinizi karşılayacak hizmeti anında almak adına randevu alabilirsiniz. Günümüz koşullarında sizleri boğan bu depolama sıkıntısına bu şekilde pratik bir çözüm olabiliriz. Sigortalı saklama ve taşıma hizmet kriterlerimizden menün kalacağınız garanti ediyoruz. Bunu hem deneyimli kadromuz hem de uzun yıllık birikimlerimiz ile sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Kurumsal Depolama

Ev eşyası depolama firması sizler için düşünüp planlama yapma hususunda gerekeni en profesyonel şekilde gerçekleştirecektir. Tadilatınızı bitirene kadar ya da ev taşıma durumunuzu netleştirene kadar yapacağınız aylık ödemelerle eşyalarınızı güvenle muhafaza edebiliriz. Eşya durumunsa göre paketleme ve gerektiği şekilde yerleştirme işlemlerinde de profesyonelliği aratmamaktayız.

Pek çok sebepten ihtiyaç olan bu depolama hizmetindeki gelişmelerin yakın takipçisi olduğumuz gibi kadromuzun da bu hizmetten faydalanabilmelerine imkan tanımaktayız. Kısa ya da uzun vaatli talepleriniz doğrultusunda ihtiyacınıza yönelik girişimlerimizle yanı başınızda bulunmaktayız. Fiyatlandırma da cebinizi yormayan bir firma olarak beklentilerinizi gerektiği şekilde karşılayacağımızdan kuşku duymayınız.

Eşya Depolama Fiyatları

Depolama fiyatlarında özel kampanyalardan yararlanmak için hemen iletişime geçip, depolama ve nakliye talebinde bulunmanız gerekiyor. En uygun ve kaliteli ev eşyası depolama fırsatlarından yararlanın.

Güngören Depolama HizmetiGüngören Depolama NakliyesiGüngören Depolama Fiyatı
1 Oda Eşya Depolama 8000 TL Nakliye + Paketleme2500 TL Aylık Depo Ücreti
1 Oda 1 Salon Eşya Depolama10000 TL Nakliye + Paketleme3500 TL Aylık Depo Ücreti
2 Oda 1 Salon Eşya Depolama15000 TL Nakliye + Paketleme4500 TL Aylık Depo Ücreti
3 Oda 1 Salon Eşya Depolama18000 TL Nakliye + Paketleme6500 TL Aylık Depo Ücreti
4 Oda 1 Salon Eşya Depolama28000 TL Nakliye + Paketleme10000 TL Aylık Depo Ücreti
Güngören Ev Depolama Ücretleri

İstanbul eşya depolama şirketleri arasında en çok tercih edilen ve güvenilen depolama firmasıyız. Temiz ve korunaklı depolama alanlarımızı eşyalarınız için ayırıp bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgiler için çağrı merkezimizden bizlere ulaşınız.

Güngören Eşya Depolama Firması

 • Diğer firmalara göre daha temiz depolama alanları
 • Diğer Depolama firmalarına göre daha kurumsal olması
 • Öteki Depolama şirketlerine göre daha pratik olması
 • Karşılaştırma yapılırken daha güvenli başka firmalara göre daha güvenli olması
 • En iyi depolama ve taşıma ekibine sahip olması diğer depolama şirketlerine nazaran
 • Depolama firmaları arasında en çok tercih edilen firma olması depolama şirketlerine oranla daha fazla tercih edilmesi
 • Diğer şirketlere göre zamanlaması daha iyi olması
 • Başka firmalara göre verdiği sözü harfiyen yerine getirmesi
 • Diğer depolama şirketlerine göre daha tecrübeli olması
 • Başka Güngören depolama şirketlerine göre daha geniş alanlara sahip olması
 • Diğer Güngören ev depolama firmalarına göre pratik olması
 • Başka Güngören ev eşyası depolama firmalarına göre daha hızlı olması
 • Başka eşya depolarına göre daha çok tercih edilmesi
 • Diğer depolama şirketlerine göre daha geniş referanslı olması
 • Diğer depolama alanlarına göre sizlere daha yakın olması
 • Başka depolara göre daha büyük olması
 • Diğer depolama hizmetlerine göre daha fazla depolama alanına sahip olması
 • Başka depolara göre daha ucuz olması
 • Diğer depolara göre daha kaliteli olması
 • Diğer Güngören firmalarına göre daha temiz depolama alanları
 • Başka depolama şirketlerine göre daha ekonomik olması
 • Diğer Güngören ev depolama şirketlerine göre sigortalı olması
 • Diğer Güngören eşya depolama firmalarına göre daha profesyonel olması
 • Başka Depolama Firmalarına göre daha hijyen olması