Şişli eşya depolama uzman depolama personeli üst düzey güvenlikli eşya depolarında aylık uygun fiyatlara kiralık depolarımızda korunmaktadır. En iyi Şişli eşya depolama şirketi olarak yaklaşık 15 yıldır bölgede ev ve ofis depolama hizmetlerini sağlıyoruz. Depolama hizmeti almak için Şişli depolama ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Şişli Depolama Hakkında Sıkça Sorulanlar

Şişli Ev Eşyası Nasıl Depolanır?

Ev eşyası depolama konusunda kurumsal firmalar bu görevi üstlenerek depolama imkanlarından yararlanmaktadır. Firmamız bünyesinde 6 adet farklı noktada depolama birimi vardır.

Şişli Ofis Eşyası Depolama Var Mı?

Depolama alanlarına ev eşyalarınızı koyabileceğiniz gibi ihtiyaçlarınız doğrultusunda ofis depolama imkanlarından da yararlanabilirsiniz. En iyi ofis depolama hizmetini bu şekilde alabileceksiniz.

Şişli Eşya Depolama Sigortalı Mı?

Depolama alanlarına koyulan her eşya zorunlu depolama sigortasına tabi tutulur. Eşyalarınız değerinde depolama sigortası yapılarak olası aksiliklere karşı önlem alınmış oluyoruz.

Şişli Ev Depolama Güvenli Mi?

ev eşyalarınız şirket sözleşmesi karşılıklı imzalanarak bu hizmet başlatılır. Dolayısı ile son derece güvenli yapmanız gereken sadece doğru firmaya eşyalarınızı teslim etmek olacaktır.

Şişli Eşya Depolama Fiyatları Nasıl Alınır?

aylık kira öder gibi son derece uygun fiyatlar karşılığında bu hizmetten yararlanacaksınız. Depolama fiyatlarımız kampanyalıdır. Hizmet süresi ne kadar artar ise ücret o denli azalır.

Ev depolama konusunda İstanbul genelinde en çok güvenilen depolama şirketiyiz. Firmamız depolama alanları ile müşterilerimizin beğenisini toplamayı başarmıştır. Size en yakın şubemizde hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Şişli Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

Şişli Eşya Depolama Şirketi

Eşyalarınızı güvenilir bir şekilde paketleme, nakil aracına yükleme ve depo merkezine götürme işlemlerini profesyonel kadromuzla gerçekleştiriyoruz. Doğal afetlere karşı duyarlı konumlandırma hizmetimizle Şişli eşya depolama firması olarak bir numaralı tercihler listesindeyiz. İstanbul gibi yoğun trafikli ve kalabalık bir şehirde yaşamanın verdiği getirilerin aksine herhangi bir karmaşa ya da mağduriyet ile sonuçlanmayacak hizmet kalitesini sunmaktan guru duyuyoruz.

Hem elemanlarımız hem de nakil araçlarımızla son derece özenle taşıdığımız eşyalarınızı yerine yerleştirme işlemlerinde de bize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Koli koli yerleştirilen eşyalarınız kırılma ya da herhangi bir özel durum işle daha özenli yerleştirme amacı güdüyorsa üzerine yazdığımız etiketlerle bu işlem esnasında mağduriyet durum oluşumlarının önüne geçmeyi hedeflemekteyiz.

Şişli Depolama Şirketi

Ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama hizmetini gerçekleştirecek olan Şişli ev eşyası depolama eleman kadromuz paketlemede son derece profesyonel malzeme seçimi ile titiz bir çalışma sergilemektedirler. Özel malzeme seçimiyle gerçekleştirilen paketleme işlemleriniz sonrasında en iyi taşıyıcı ekibi ile depo nakliyemize doğru yol alan eşyalarınız hakkında en ufak bir tereddüttünüz olmasın. Eşyalarınızı tamamen kendi eşyaları gibi görerek paketleme işlemi üzerinde titizlenen ekibimiz kırmadan ve dökmeden yerini bulana kadar özel bir yolculuğa çıkış işlemi ayarlamaktadırlar.

Şişli Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

Yıllardır bizim yanımızda yer alan eleman kadrosu her türlü eğitim zamanı özel eğitimlerden geçerek en teknolojik araç ve malzeme kullanım bilgisine sahip olmaktadırlar. Eşyalarınızın sizler için ne kadar değerli olduğunu da bildiklerinden işlerindeki gereken özveri hususunda gereğinden fazla özenli davranmaktadırlar.

Şişli Kurumsal Depolama

Şişli ev depolama olarak sigortalı bir şekilde verdiğimiz hizmette daha fazla detay için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeyi denemelisiniz. Firmamıza gösterdiğiniz ilgi ve güven için ayrıca teşekkür ediyor ve randevu belirlemeniz ile size telefon ile geri dönüş sağlayacağımızdan emin olmalısınız. Dev araç firmamız ile sizlere hizmette kusursuz olacağımızdan kuşkunuz olmamalı. Sigorta kapsamında bize teslim edeceğiniz ürün belirleme işlemlerini en kaliteli standartlarda tamamlayarak bize verdiğiniz emanete sonuna kadar en iyi şekilde sahip çıkacağımızdan kuşkunuz olmasın. Güven depo olarak bizi tercih edeceğinizi umarak telefonlarınızı bekliyoruz.

Şişli Eşya Depolama Fiyatları

Ev depolama fiyatları konusunda diğer depolama firmalarına göre daha uygundur. Başka depolama şirketlerine göre daha kurumsaldır. Diğer depolama hizmetlerine göre daha hızlıdır.

Şişli Depolama HizmetiAylık Depolama tutarı
1 + 0 Ev Depolama Hizmeti15m2 Alan 2000 TL (Aylık)
1 + 1 Ev Depolama Hizmeti20m2 Alan 3000 TL (Aylık)
2 + 1 Ev Depolama Hizmeti30m2 Alan 4500 TL (Aylık)
3 + 1 Ev Depolama Hizmeti40m2 Alan 6000 TL (Aylık)
4 + 1 Ev Depolama Hizmeti50m2 Alan 8000 TL (Aylık)
Şişli Eşya Depolama Ücretleri

Ev eşyası depolama fiyatlarımız Covid-19 dolayısı ile uygun fiyatlara sigortalı bir biçimde yapılmaktadır. Şişli

Şişli Depolama Farkını Yaşayın

 • Başka Şişli depolama şirketlerine göre daha kurumsal olması
 • Diğer Şişli firmalarına göre daha temiz depolama alanları
 • Başka depolama şirketlerine göre daha ekonomik olması
 • Diğer Şişli ev depolama şirketlerine göre sigortalı olması
 • Diğer Şişli eşya depolama firmalarına göre daha profesyonel olması
 • Başka Depolama Firmalarına göre daha hijyen olması
 • Diğer Şişli depolama firmalarına göre kişisel olması
 • Başka Şişli depolama şirketlerine göre daha geniş alanlara sahip olması
 • Diğer Şişli ev depolama firmalarına göre pratik olması
 • Başka Şişli ev eşyası depolama firmalarına göre daha hızlı olması
 • Başka eşya depolarına göre daha çok tercih edilmesi
 • Diğer depolama şirketlerine göre daha geniş referanslı olması
 • Diğer depolama alanlarına göre sizlere daha yakın olması
 • Başka depolara göre daha büyük olması
 • Diğer depolama hizmetlerine göre daha fazla depolama alanına sahip olması
 • Başka depolara göre daha ucuz olması
 • Diğer depolara göre daha kaliteli olması