İstanbul Anadolu yakası Çekmeköy eşya depolama şirketi ile emanet eşyalarınıza göz kulak oluyoruz. Güvenli depolama birimlerimiz sayesinde artık eşyalarınız depolarımızda güvende. Çekmeköy ev eşyası depolama fiyatları ve firmaların tam olarak sunduğu hizmetler hakkında sizlere detaylı bilgi vereceğiz.

Çekmeköy Eşya Depolama Süreci

İstanbul Çekmeköy ev eşyası depolama süreci 3 adımdan oluşur. Depolanan eşyalar öncelikle ekspertiz eşliğinde keşfeder. Depolama birimlerinde nasıl bir alana sığacağı saptanır. Daha sonra depolanan üzere nakliye aracı ve paketleme malzemesi eşyaların alınacağı gün temin eder

Çekmeköy Ev Eşyası Depolama Güvenilir Mi

Güvenli depo üst düzey güvenlikli depolama alanlarından oluşur. bu nedenle herhangi bir sıkıntı yaşanmayacağını firmamız sözleşmelerinde teminat belirterek güvence poliçesi düzenler.

Çekmeköy Ofis Eşyası Depolama Şirketi

Ofis eşyaları depolanırken ekstra özen gösterilmesi hayati derecede önemli veri içeren bilgisayar ve evraklar mutlak derecede korunaklı kutulara koyulmalıdır. Bu konuda firmamız 15 yıllık deneyimi ile Çekmeköy’de ofis eşyalarını depolamaktadır.

Çekmeköy Ev Eşyası Nasıl Depolanır

Ev eşyaları depolanma öncesi özel ambalaj malzemesi ile korunaklı bir şekilde paketleniyor. Bu doğrultuda özel nakliye araçları ile de depolara konulur. Bütün ekip ve ekipmanlar temin edilir. İstediğiniz süre ile eşyalarınız depolarda kalır.

Çekmeköy Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları Çekmeköy’de kampanyalı fiyatlar ile sayesinde uzun süre depolanan eşyalarınız güvenli depolama sayesinde korunaklı depolarda saklanmaktadır. Fiyatlar bölgede son derece uygun olmakla beraber uzun süreli olması sizin için ayrıca avantajlar yaratmaktadır.

Güvenli Depo Çekmeköy

Çekmeköy Ev Eşyası Ve Ofis Eşyası Depolama Şirketi

Eşya Depolama Hizmetleri

Artık eşya depolama hizmeti sayesinde tahliye zorunluluğu gibi durumlarda yer aramanıza gerek kalmadı efendim. Çünkü Çekmeköy eşya depolama hizmetleri modern tesisleriyle sizlerin bu yöndeki taleplerinizi karşılıyor. Tek yapmanız gereken internet sayfamızda bulunan telefon numaraları üzerinden firmamıza ulaşmak ve eşyalarınızın bulunduğu adresi bildirmek olacaktır. Daha sonra uzman ekibimiz ücret ekspertiz çalışması gerçekleştirerek eşyayı bulunduğu yerde değerlendiriyor.

Bu çalışmanın en önemli esprisi depolarımızda eşyalarınıza uygun yerin ayarlanmasıdır diyebiliriz. Elbette bu hizmetimizi son derece makul fiyatlar ve çeşitli ödeme kolaylıkları eşliğinde sağlıyoruz. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeden konumuzun ayrıntılarını aktarmaya çalışalım

Eşya Depolama Sistemi Büyük Avantaj Sağlıyor

Eski tip yöntemler arasında eşyaların geçici olarak bekletilebilmesi için genellikle depo olarak boş dükkânlar veya binaların bodrum katları ilk sırada yer alırdı. Fakat bu ve benzer yöntemlerde rutubet veya diğer önemli sorunlar eşyanın tamamının büyük hasar görmesine neden olurdu.

İşte eşya depolama şirketi buradan yola çıkılarak düşünülmüş çağdaş bir sistem ve son derece olumlu sonuçları değerlendirildiğinde kurtarıcı görevi üstlenen bir hizmet. Üstelik süre bakımından sınırı olmayan bu yöntem oldukça düşük bir maliyetle sizleri önemli bir sorundan kurtarıyor. Ayrıca gerek eşyaların taşınma sırasında gerekse depoda bulunduğu zaman içerisinde olası bir hasar sigorta tarafından karşılanıyordur.

Çekmeköy Eşya Deposu

İsterseniz bu noktadan itibaren depolarımızın bazı avantajlı özelliklerinden bahsedelim. Sektöründe uzun yıllardır deneyim kazanmış; Çekmeköy eşya deposu hizmetlerinin yer aldığı eşya barındırma bölgeleri güvenli yerlerde. Dolayısıyla gönül rahatlığı ile her yönüyle mükemmel bu depolarımızdan yararlanabilirsiniz. Elbette taşınma öncesinde adresinizde yüksek potansiyelli bir eşya paketleme ve ambalajlama çalışmasını mutlaka gerçekleştiriyoruz. Çünkü bu izolasyon işlemi yapılmadan naklin gerçekleştirilmesi doğru bir yaklaşım olmaz.

Bunun yanı sıra eşyalarınızın arasında bulunur. Mobilya türü veya beyaz eşya cinsinden tüm cihazlarınızı uzman personelimizin söker. İzolasyon işlemini gerçekleştirdiğini lütfen unutmayınız. İzolasyon işleminin ardından kapalı kasa araçlarımıza yüklenen eşyalarınız artık sizin gelip teslim alır. İstenen zamana kadar bekleyeceği depolara doğru yola çıkıyor. Lütfen güncel fiyatlarımız ve diğer ayrıntılarla ilgili olarak 7/24 açık bulundurulan müşteri destek hattımızı aramaktan çekinmeyiniz. Çekmeköy ev eşyası depolama hizmetlerini tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz efendim.

Çekmeköy Eşya Depolama Ücretleri

Depolanacak Eşya OranıAylık Depolama Ücretleri (tutar)
1 + 0 oranında Eşya 1300 TL Aylık Tutar
1 + 1 oranında Eşya2350 TL Aylık Tutar
2 + 1 oranında Eşya3450 TL Aylık Tutar
3 + 1 oranında Eşya6500 TL Aylık Tutar
4 + 1 oranında Eşya8700 TL Aylık Tutar
5 + 1 oranında Eşya (dublex)12.800 TL Aylık Tutar
5 + 2 oranında Eşya (dublex)20.000 TL Aylık Tutar
7 + 2 oranında Eşya (dublex)30.00 TL Aylık Tutar
Çekmeköy Eşya Depolama Ücretleri

Duyuru: Çekmeköy eşya depolama fiyatları güncel olmakla beraber, fiyatlar değişkenlik gösterdiği zaman ekibimiz tarafından girilmektedir.

Çekmeköy Ev Eşyası Depolama

 • Başka Çekmeköy depolama şirketlerine göre daha kurumsal olması
 • Diğer Çekmeköy firmalarına göre daha temiz depolama alanları
 • Başka depolama şirketlerine göre daha ekonomik olması
 • Diğer Çekmeköy ev depolama şirketlerine göre sigortalı olması
 • Diğer Çekmeköy eşya depolama firmalarına göre daha profesyonel olması
 • Başka Depolama Firmalarına göre daha hijyen olması
 • Diğer Çekmeköy depolama firmalarına göre kişisel olması
 • Başka Çekmeköy depolama şirketlerine göre daha geniş alanlara sahip olması
 • Diğer Çekmeköy ev depolama firmalarına göre pratik olması
 • Başka Çekmeköy ev eşyası depolama firmalarına göre daha hızlı olması
 • Başka eşya depolarına göre daha çok tercih edilmesi
 • Diğer depolama şirketlerine göre daha geniş referanslı olması
 • Diğer depolama alanlarına göre sizlere daha yakın olması
 • Başka depolara göre daha büyük olması
 • Diğer depolama hizmetlerine göre daha fazla depolama alanına sahip olması
 • Başka depolara göre daha ucuz olması
 • Diğer depolara göre daha kaliteli olması