Toplamda 6 farklı noktada şubesi bulunan Güvenli depo Avrupa yakasında 3 ana şube ile ev depolama hizmetlerini sunuyor. İstanbul üzerinde 6 farklı depolama birini bulunan en iyi Avrupa yakası eşya depolama şirketiyiz. İletişim bölümünden şubelerimize ulaşabilirsiniz. Sizlere İstanbul Avrupa yakasında bulunan en yakın şube ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Uygun fiyatlara eşya depolama hizmetini almak için hemen talepte bulunun.

Avrupa Yakası Depolama Hizmetleri

Avrupa Yakası Eşya Depolama Birimleri

Eşya depolama birimlerimiz depolama yapılacak eşyalara göre ayrılan kısmı ifade etmektedir. En küçük yapı birimi mini depolama en büyük yapı birimi maksi depolama olarak ifade edilir. Eşya oranına göre farklı büyüklükteki depolama birimlerini bünyesinde bulunduran depolama şirketiyiz.

İstanbul Avrupa Yakası Eşya Depolama Hizmetleri

Avrupa ve Anadolu yakasında depolama alanlarımız mevcuttur. Avrupa yakasında 3 Anadolu yakasında 3 eşya depolama alanımız bulunmaktadır. Avrupa yakasında güvenilir, kurumsal eşya depolama şirketiyiz. En iyi Avrupa eşya depolama şirketinden hizmet almak için talepte bulunmanız yeterli olacaktır.

Avrupa Yakası Ev Depolama Şirketi

İstanbul Avrupa yakası ev depolama şirketimiz uzun zamandır bu hizmeti kurumsal alt yapısı sayesinde gerçekleştiriyor. En uygun fiyatlara ev eşyası depolama hizmeti almak için e – posta üzerinden ya da çağrı merkezinden bizlere ulaşmanız gerekiyor.

Avrupa Yakası Ofis Depolama Şirketi

İstanbul Avrupa yakasında ofis ya da iş yerlerinizdeki eşyaları dilediğiniz kadar depolarımızda tutabilirsiniz. Hem depolama hizmeti hem de taşıma hizmetlerini en uygun şekilde yerine getiren depolama firmasıyız. Referanslar bakımında en zengin ofis depolama firması ile depolama fırsatlarını değerlendirin.

Avrupa Yakası Eşya Depolama Fiyatları

Firmamız aktif olarak İstanbul genelinde ve Avrupa yakasında en çok tercih edilen ev ve ofis depolama şirketidir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile depolama hizmeti alabilirsiniz. Üstelik depolama fiyatları konusunda uygun fiyat politikası ile de dikkatleri çeken Güvenli depolama her eve lazım eşya depolama şirketidir.

Avrupa Yakası Güvenilir Depo

İstanbul Avrupa Yakası Eşya Depolama Şirketi Güvenli Depolama

Avrupa Yakası Eşya Depolama Firması

Günümüzün modern nakliyat hizmet anlayışına göre şekillenen eşya depolama hizmeti gerektiğinde kurtarıcı rol üstleniyor. Bu çerçevede Avrupa yakası eşya depolama hizmetleri olarak firmamızı tercih etmeniz durumunda uluslararası standartlarda dizayn edilmiş eşya depolarımızdan yararlanabileceğinizi gururla ifade etmek isteriz. Tabii bu nitelikli hizmetimizden en uygun fiyat koşullarında yararlanabileceğinizi anti parantez hemen belirtmiş olalım.

Üstelik talep etmeniz durumunda kredi kartı gibi birçok ödeme avantajı da sizleri bekliyor. Nakliyat hizmetleri çerçevesinde geliştirmiş olduğumuz çalışmalar elbette eşya depolama hizmeti ile sınırlı değildir. Bu format içerisinde yer alan evden eve nakliyat, fuar, kongre ve organizasyon taşımacılığı gibi hizmet talepleri için yine firmamızdan profesyonel destek alabileceğinizi lütfen unutmayınız.

Avrupa Yakası Nakliyat Firmaları Arasında Lider Durumdayız

Az önce de belirttiğimiz gibi başta evden eve nakliyat hizmetleri olmak üzere karayolu yük taşımacılığı, evden eve taşımacılık hizmet grubu içerisinde yer alan eşya sigortalama gibi ayrıcalıklı hizmetleri sunan firmamızı tercih ederek çok doğru bir karar verdiğinizden emin olabilirsiniz. Bu bağlamda nitelikli ve uzman ekipten oluşan firmamız Avrupa yakası nakliyat firmaları arasında yapabileceğiniz en iyi tercihtir diyebiliriz. Elbette bu konsept çalışma gereği firmamızın eşya paketleme ve ambalajlama, mobilya söküm ve kurulum işlemleri de bulunuyor ve son derece uygun fiyatlarla sizlere ulaşıyoruz.

Eşya Depolama Şirketleri Arayışınıza Profesyonel Çözümler Sunuyoruz

Elbette yoğun bir nakliyat sirkülâsyonuna sahip İstanbul ilimiz bu alanda oldukça önemli bir potansiyel taşıyor. Dolayısıyla bu alanda faaliyet gösteren eşya depolama şirketleri arasından firmamızı tercih ederek kurumsal hizmetlerimizden yararlanabileceğinizi büyük bir mutlulukla ifade etmek isteriz. Dilerseniz bu noktada profesyonel hizmetler sunan Avrupa yakası eşya depolama sistemimiz hakkında detaylandırma yapalım.

  • Öncelikle firmamızın depolarının rutubet ve neme karşı özel bir takım önlemlerle eşyaları muhafaza ettiğini belirtelim.
  • Depolarımız her türlü olumsuz iklim koşuluna karşı dayanıklı şekilde inşa edilmiştir
  • Özel havalandırma tertibatı bulunan depolarımızda eşyalarınızın küflenmesi veya benzeri olumsuzluklarla karşılaşmanız mümkün değildir
  • Eşyanızı bulunduğu yerden firmamız alıyor ve depolarımıza yine firmamız araçlarıyla nakil gerçekleştiriliyor.

Görüldüğü üzere Avrupa yakası eşya depolama hizmetlerinde sınır tanımıyoruz efendim. Lütfen web sayfamızda yer alan telefon numaralarını günün her saatinde arayınız.

Avrupa Yakası Eşya Depolama Ücretleri

Hizmet DetayıDepolama tutarı
1 + 0 Ev Eşyası Depolama300 TL (aylık tutar + KDV)
1 + 1 Ev Eşyası Depolama350 TL (aylık tutar + KDV)
2 + 1 Ev Eşyası Depolama400 TL (aylık tutar + KDV)
3 + 1 Ev Eşyası Depolama600 TL (aylık tutar + KDV)
4 + 1 Ev Eşyası Depolama700 TL (aylık tutar + KDV)
5 + 1 Ev Eşyası Depolama900 TL (aylık tutar + KDV)
5 + 2 Ev Eşyası Depolama1300 TL (aylık tutar + KDV)
6+ 2 Ev Eşyası Depolama1800 TL (aylık tutar + KDV)
Avrupa Yakası Ev Ya Da Ofis Eşyaları Depolama Ücretleri

Duyuru: Eşya depolama ücretlerimiz güncel olarak tabloda gösterildiği gibidir. Yapılan fiyat güncellemeleri olursa; anlık girilmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.