İstanbul Beylikdüzü eşya depolama konusunda son derece güvenebileceğiniz eşya depolama şirketimiz her zaman müşterilerinin emanetlerine sahip çıkmaya devam ediyor. Güvenli depolama şirketi ile eşyalarınızı gözünüz arakada kalmadan teslim edebilirsiniz.

Beylikdüzü Depolama Hakkında Sıkça Sorulanlar

Beylikdüzü Eşya Depolama Nedir?

ev eşyalarınızın geçici bir süreliğine aylık küçük ödemelerle eşyaların konulduğu yeri ifade etmektedir. Beylikdüzü ev eşyası depolama alanları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Beylikdüzü Ev Eşyası Depolama Güvenli Mi?

Depolama alanlarımız güvenli ve garantili olarak sizlere sunulmaktadır. Ev depolama hakkında merak ettiğiniz her şey güvenlik önlemlerini çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.

Beylikdüzü Eşya Depolama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Depolanacak eşyaların hacimsel olarak kapladığı alanı dikkate alarak depolama ücretleri belirlenir. Depolama fiyatları konusunda son derece uygun fiyatlara depolama sunuyoruz.

Eşya depolama konusunda İstanbul genelinde en çok tercih edilen eşya depolama şirketi ile evinizdeki eşyaları depolama fırsatlarını elde ediniz. Depolama konusunda merak ettiğiniz tüm sorulara firmamız cevap vermektedir.

Beylikdüzü Eşya Depolama Şirketi

Beylikdüzü Eşya Depolama Şirketi

Değerli firmalar ve ev ile işyeri sahiplerimiz, çok kıymetli eşya sahipleri, güvenli depolama alanları ile sizlerleyiz. Beylikdüzü eşya depolama olarak, İstanbul un diğer beş ilçesinde olduğu gibi, Beylikdüzü nde de sizlerin hizmetindeyiz. Beylikdüzü nden, Tuzla ya, Ümraniye den Ataşehir e kadar ilimizin altı noktasında depolama sistemlerimiz bulunmaktadır. Firmamızın özelliği, unvanından da anlaşılacağı gibi güvenlik unsurunun maksimum düzeyde olmasıdır.

Depolarımızın farklı kapasite ile büyüklüklerde dizayn edildi ve sizlerin ihtiyaçlarınıza uygun olarak şekillenmektedir. Uzman ekibimizin desteği ile uygun depo seçimini yapabilirsiniz. Gerektiğinde ekspertiz incelemelerimiz de yapılmaktadır ve en uygun depolama alanı ve koşulları müşterilerimize sağlanmaktadır.

Beylikdüzü Ev Depolama Hizmetleri

Beylikdüzü ev depolama olarak, eşyalarınızın güvenli olması ve ilk günkü gibi korunması hizmet ilkelerimizin başında gelmektedir. Kişisel eşyalarınızın depolanmasını isteyebilirsiniz ve bunun için ufak çaplı, yaklaşık olarak 7 m3 ölçüsünde konteyner formunda depolama alanlarımız size son derece uygundur. Bir adresten diğer bir adrese taşınırken, belirli bir süre için eşyalarınızın hasar görmeden saklanmasına ihtiyaç duyabilirsiniz.

Eşyaların gelişigüzel bir alanda saklanması maalesef rutubet, kötü kokma, küflenme, çizilme, hasar görme gibi zararların görülmesine neden olacaktır. İşte bu durumda bir profesyonelden destek almanız son derece önemlidir.

Aradığınız destek Güvenli Depo da fazlasıyla bulunmaktadır. Kiraladığınız bir daire varsa ya da lojman bekleme durumunuz varsa, eşyalarınızın gerçekten güvenli olması için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Piyano, motorsiklet, bisiklet, koleksiyonlarınız, kitaplarınız, antika eşyalarınız gibi birçok farklı eşyanın depolanmasında firmamıza güvenebilirsiniz.

Güvenli Ev Eşyası Depolama

Parsiyel taşımacılık noktasında, ufak çaplı çalışma yerleri, yani ofisler, öğrenci evleri ya da bekar evleri olarak, az sayıda eşyalarınızın depolanmasında son derece uygun yerlerimizin ve uygun ücret politikamızın olduğunu da belirtelim. Hemen online olarak, web sitemiz üzerinden ya da whatsupp üzerinden hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz.

Beylikdüzü ev eşyası depolama sistemlerimizde, büyük depolama alanlarımız da bulunmaktadır. Çok sayıda eşyalarınız, ev ve işyeri eşyalarınız için de gerçekten özenli ve geniş depolama alanlarının olduğunu belirtelim. Hemen firmamızla iletişime geçin ve son derece uygun fiyat tekliflerimizi alın.

Beylikdüzü Eşya Depolama Fiyatları

Depolama şirketimizden fiyat teklifi aldığınızda diğer depolama firmalarına göre daha uygundur. Başka depolama alanlarına göre daha güvenlidir. Diğer depolama şirketlerine göre daha ekonomiktir.

Belikdüzü Depolama AlanıEşya Depolama fiyatları
10 m2 1 oda2500 TL Aylık Tutar
20 m2 2 oda 1 Salon4500 TL Aylık Tutar
30 m2 3 oda 1 Salon7500 TL Aylık Tutar
40 m2 4 oda 1 Salon9500 TL Aylık Tutar
50 m2 5 oda 2 Salon12500 TL Aylık Tutar
Beylikdüzü Eşya Depolama Ücretleri

Beylikdüzü uygun fiyatlara ev eşyası depolama şirketi artık tüm depolama ihtiyaçlarınızı ortadan kaldırmaktadır. Depolama hakkında detaylı bilgi almak için ulaşınız.

Beylikdüzü Ev Eşyası Deposunun Farkı

 • Başka Beylikdüzü depolama şirketlerine göre daha kurumsal olması
 • Diğer Beylikdüzü firmalarına göre daha temiz depolama alanları
 • Başka depolama şirketlerine göre daha ekonomik olması
 • Diğer Beylikdüzü ev depolama şirketlerine göre sigortalı olması
 • Diğer Beylikdüzü eşya depolama firmalarına göre daha profesyonel olması
 • Başka Depolama Firmalarına göre daha hijyen olması
 • Diğer Beylikdüzü depolama firmalarına göre kişisel olması
 • Başka Beylikdüzü depolama şirketlerine göre daha geniş alanlara sahip olması
 • Diğer Beylikdüzü ev depolama firmalarına göre pratik olması
 • Başka Beylikdüzü ev eşyası depolama firmalarına göre daha hızlı olması
 • Başka eşya depolarına göre daha çok tercih edilmesi
 • Diğer depolama şirketlerine göre daha geniş referanslı olması
 • Diğer depolama alanlarına göre sizlere daha yakın olması
 • Başka depolara göre daha büyük olması
 • Diğer depolama hizmetlerine göre daha fazla depolama alanına sahip olması
 • Başka depolara göre daha ucuz olması
 • Diğer depolara göre daha kaliteli olması