Ev ya da ofis depolama konusunda uzman firmamız sayesinde eşyalarınız Çatalca eşya depolama hizmetleri adı altında depolarımızda saklanmaktadır. Ev eşyalarının depolanması ile ekstradan büyük kiralar ödemeye son nakliyesini personel ve araçlarımızla sağladığımız depolama sistemlerini sizlere gururla sunmaya devam ediyoruz.

Çatalca Eşya Depolama Sıkça Sorulan sorular

Çatalca Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Sağlanır?

Depolama birimlerini kiralama sistemi ile depolarımızı kiralayıp bu hizmetten faydalanma şansına sahipsiniz. Firmamızı arayıp depolama hizmetini almak istediğinizi söylemeniz halinde bu hizmeti sizlere sunuyoruz.

Çatalca Ev Depolama Şirketi Güvenilir Mi?

Depolama alanlarında zorunlu depo sigortası aynı zamanda nakliye sigortası yapılarak eşyalarınızın depolama konusunda gerekli bütün tedbirler alınmaktadır.

Çatalca Ofis İş Yeri Eşyası Depolama Hizmetleri sunuluyor Mu?

İş yerlerinin depolama hizmeti de firmamız tarafından en uygun şekilde yerine getiriliyor. Depolama konusunda her alanda güvenebileceğiniz bir firma ile bu hizmeti alabilirsiniz.

Çatalca Depolama Şirketi Sigortalı Mı?

Depolama birimlerimiz sigortalıdır. Ayrıca kişisel sigorta yapmanıza gerek kalmadan kiralama yapacağınız alanların önceden sigortalı olduğunu bilmenizi isteriz.

Çatalca Eşya Depolama Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Tamamen eşyaların çokluk, azlık durumu ile ilgili olan bir konu olması itibari ile son derece önemlidir. Uygun depolama birimleri sayesinde eşyalarınız ne kadar olursa olsun dilediğiniz süre zarfında depolama imkanlarına sahipsiniz.

Çatalca Kiralık Eşya Deposu

Eşya depolama şirketi olarak zirveyi yaşıyoruz. İstanbul genelinde en çok tercih edilen en güvenilir depolama hizmetlerini sunmaya devam ediyoruz. Bizleri tercih eden siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Çatalca Taşıma Ve Depolama Şirketi

Eşya Depolama Şirketi Çatalca

Çatalca eşya depolama olarak, sektörde parmakla gösterilen bir firma olmamız boşuna değil. Güvenli Depo firmamız olarak, Çatalca başta olmak üzere, şehrimizin altı noktasında depolama merkezlerimiz, Tuzla, Pendik, Ümraniye ve şehrin birçok farklı noktalarında ise hizmet bölgelerimiz bulunmaktadır. Hizmet ağımız, modern ve gelişmiş, dayanıklı araçlarımızla birlikte son derece gelişmiş ve müşterilerimize mükemmel seviyede hizmet vermekteyiz.

Garantili şekilde, resmi ve yasal bir sözleşme kapsamında, faturalı şekilde siz müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaktayız. Tüm hizmetlerimizde sigorta teminatı altında, yasal anlamda sigorta hükümlerine uygun olarak hizmetlerimizi sunmaktayız. Öte yandan, resmi çalışma yetkisine sahip olarak, kalite standartları ile mükemmel bir altyapı ile hizmet veriyoruz.

Çatalca Ev Depolama Hizmetleri

Çatalca ev depolama olarak, kurumsal depolama, ev eşyaları depolama, ofis, işyeri depolama, ambalajlama, kişisel eşya depolama alanlarında çalışmalarımız bulunmaktadır. Az sayıda eşyalarınızın, bir adet eşyanızın olmasında bile her zaman firmamızdan destek alabilirsiniz. Buna uygun konteyner depolama ağımız sizlere maksimum güvenli olarak sunulmaktadır. Özel statüde, korunması profesyonellik ve özen isteye eşyalarınızı da firmamıza emanet edebilirsiniz.

Piyano ya da benzer müzik enstrümanları, klasik antika parçalar, motosiklet, bisiklet gibi araçlar, kitaplar, çok çeşitli koleksiyonlar, her türlü özen isteye eşyalarınız için iletişime geçiniz. Müzayede çıkacak özel eserleriniz, parçalarınız olabilir, bunları da firmamıza emanet edebilirsiniz. Ayrıca kurumsal firmalara, ofis ile işyerlerine de hizmet vermekteyiz.

Çatalca Ev Eşyası Depolama Firması

Çatalca ev eşyası depolama olarak, çok sayıda işyeri ve firmaya hizmet verdik, vermeye devam etmekteyiz. Ofislerinizin, çalışma alanlarınızın eşyalarının saklanmasında firmamıza içiniz rahat şekilde güvenebilirsiniz. Kitaplar, her türlü dosya ve evrak, bilgisayar ve diğer tüm eşyalarınız tasnif edilecek, bunların adresten alınması sağlanacak. Gerektiğinde ekspertiz incelemesi de yapıldığından, en uygun şekilde taşıma işlemi yapılacaktır.

Eşyalarınız nakliye hizmetinde kullanılan en yeni araçlarımızla adresinizde uzman ekibimiz tarafından alınır. Ambalajlama en modern malzemelerle ve özenle yapılarak depo alanımızda yerleştirme yapılır. Elbette depoların kapısının kapanmasından sonra, kesinlikle sizin rızanız olmadan açılması mümkün değildir. Devamlı şekilde, internet üzerinden kamera sistemi üzerinden de izleyebilirsiniz. İletişim kurmak ve firmamızdan fiyat teklifi almak için sitemizden ya da whatsapp ile çağrı merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çatalca Eşya Depolama Fiyatları

Ev depolama ile eşyalarınız hem firmamız tarafından taşınıyor hem de depolanıyor. Kurumsal depolama hizmeti almak artık çok kolay nerede olursa olsun eşyalarınız firmamız depolarında güvenli bir şekilde korunmaktadır.

Depolanacak EşyalarDepolama NakliyesiÇatalca Depolama Fiyatları
1 Oda Eşya Taşıma Ve Depolama10000 TL Nakliye + Paketleme3000 TL Aylık Depolama Ücreti
1 Oda 1 Salon Eşya Taşıma Ve Depolama13000 TL Nakliye + Paketleme3500 TL Aylık Depolama Ücreti
2 Oda 1 Salon Eşya Taşıma Ve Depolama18000 TL Nakliye + Paketleme5000 TL Aylık Depolama Ücreti
3 Oda 1 Salon Eşya Taşıma Ve Depolama24000 TL Nakliye + Paketleme8000 TL Aylık Depolama Ücreti
4 Oda 1 Salon Eşya Taşıma Ve Depolama30000 TL Nakliye + Paketleme10000 TL Aylık Depolama Ücreti
Çatalca Ev Eşyası Depolama Ücretleri

Ev eşyası depolama fiyatları her zaman kampanyalar eşliğinde müşterilerimize sunuluyor. Depolama birimleri hem temiz hem de korunaklı olarak sizlere sunuluyor. Depolama nakliyesi ve aylık depolama ücretlerini yukardaki tabloda ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz.

Çatalca Depolama Şirketi

 • Diğer firmalara göre daha temiz depolama alanları
 • Diğer Depolama firmalarına göre daha kurumsal olması
 • Öteki Depolama şirketlerine göre daha pratik olması
 • Karşılaştırma yapılırken daha güvenli başka firmalara göre daha güvenli olması
 • En iyi depolama ve taşıma ekibine sahip olması diğer depolama şirketlerine nazaran
 • Depolama firmaları arasında en çok tercih edilen firma olması depolama şirketlerine oranla daha fazla tercih edilmesi
 • Diğer şirketlere göre zamanlaması daha iyi olması
 • Başka firmalara göre verdiği sözü harfiyen yerine getirmesi
 • Diğer depolama şirketlerine göre daha tecrübeli olması
 • Başka Çatalca depolama şirketlerine göre daha geniş alanlara sahip olması
 • Diğer Çatalca ev depolama firmalarına göre pratik olması
 • Başka Çatalca ev eşyası depolama firmalarına göre daha hızlı olması
 • Başka eşya depolarına göre daha çok tercih edilmesi
 • Diğer depolama şirketlerine göre daha geniş referanslı olması
 • Diğer depolama alanlarına göre sizlere daha yakın olması
 • Başka depolara göre daha büyük olması
 • Diğer depolama hizmetlerine göre daha fazla depolama alanına sahip olması
 • Başka depolara göre daha ucuz olması
 • Diğer depolara göre daha kaliteli olması
 • Diğer Çatalca firmalarına göre daha temiz depolama alanları
 • Başka depolama şirketlerine göre daha ekonomik olması
 • Diğer Çatalca ev depolama şirketlerine göre sigortalı olması
 • Diğer Çatalca eşya depolama firmalarına göre daha profesyonel olması
 • Başka Depolama Firmalarına göre daha hijyen olması