İstanbul Anadolu yakası ev eşyası depolama şirketi için Güvenli depolama şirketini seçin Anadolu Yakası hem taşıma hem de depolama işlemlerini aynı anda almanın mutluluğunu yaşayın. Güvenli Depo İstanbul Anadolu yakasında 3 tane şubesi ile müşterilerinde depolama alanı açıyor. Anadolu yakasında Ataşehir, Kadıköy ve Tuzla’da depolama alanlarımız mevcuttur. Buradaki şubelere ulaşım sağlamak için iletişim sayfasını ziyaret ediniz.

Anadolu Yakası Depolama Soru Cevap

İstanbul Anadolu Yakası Eşya Depolama Şirketi

İstanbul Anadolu yakasında yer alan ev depolama şirketleri tarafından sunulan bir hizmet çeşididir. Bu hizmet ev ya da ofis eşyalarını kiralık depo adı altında hizmet sunar.

Anadolu Yakası Eşya Depolama Fiyatları

Depolama ücretleri liste halinde web sayfamızda yer almaktadır. Ev Depolama ücretleri belirli kriterlere göre değişen nakliye + depolama ücreti içerisinde değerlendirilir.

İstanbul Anadolu Yakası Kiralık Eşya Deposu

Kiralık depolar firmalar tarafından müşterilere belirli alanlar açılarak sunulan hizmetleri temsil eder. Bu nedenle kiralık eşya deposu için iletişim sağlayıp online görüşme sağlanmalıdır.

Anadolu Yakasında Ev Depolama Hizmetleri

Anadolu yakasında bulunan 3 şubemiz ile güvenli depolama çözümleri sağlıyoruz. Depolama alanları özellikle Anadolu yakasında alanların geniş olması nedeni ile merkezi konumdadır.

Anadolu Yakasında Eşya Depolama Firmaları

İstanbul bilindiği üzere iki yaka üzerine kurulan bir şehir bu nedenle burada yer alan müşteriler aramalarını bu yönde yapar. Burada yer alan depolama firmaları bu hizmetleri sunmaktadır.

Anadolu Yakası Eşya Depolama

Anadolu yakası ev eşyası depolama şirketi

Anadolu Yakası Eşya Depolama Hizmetleri

Artık tahliye etmek zorunda kaldığınız eşyaları nereye taşıyacağınızı düşünmenize gerek yok. Çünkü modern şartlarda eşyalarınızı sizler teslim alana kadar Anadolu yakası eşya depolama hizmetleri olarak muhafaza edebiliyoruz. Eğer sizlerde eşyalarınızı tahliye etmek zorunda kaldıysanız ve bu eşyaların gönderileceği herhangi bir adres bulunmuyorsa hizmetimiz tam size göre diyebiliriz. Üstelik son derece makul fiyatlar ve kredi kartı gibi çeşitli ödeme kolaylıkları da cabası. Modern nakliyatçılık hizmetleri çerçevesinde geliştirilen bu hizmetimizi dilerseniz birlikte detaylandıralım.

Eşya Depolama Hizmeti Bir Bakıma Kurtarıcı Görevi Üstleniyor

En rasyonel koşullarda sunduğumuz Eşya depolama hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız firmamızın sizler için açık bulundurduğu 7/24 açık müşteri destek hattımızı aramanızın yeterli olacaktır efendim. Şimdi sizleri daha fazla bekletmeden depolarımızın hangi özelliklerde kurgulandığını aktarmaya çalışalım.

Hepimizin malumu olduğu üzere rutubet ve nem her türlü eşyada çok olumsuz etkiler yapıyor. Tabii Anadolu Yakası eşya depolama hizmetleri olarak bu tarz olumsuzluklara karşı ilave tedbirler alıyoruz ve sizlerin eşyalarınız için endişe etmenize gerek bırakmıyoruz.
Bunun dışında bir başka önemli ayrıntı eşyalara zarar verebilecek kemirgenler ve diğer canlılardır. Dolayısıyla bu olumsuzluklara karşı da aldığımız ilave tedbirler eşyalarınızı sizler gelip teslim alana kadar en uygun koşullarda saklanmasını sağlıyor. Depolarımızda özel havalandırma tertibatı bulunuyor ve bu anlamda ortaya çıkabilecek hiçbir sorunla karşılaşmıyorsunuz.

Yağmur, toz ya da benzeri olumsuzlukların hiçbir şekilde yaşanmadığı depolarımız uluslararası standartlar çerçevesinde yapılandırılmıştır. Bu nedenle depolarımızdan büyük memnuniyet duyacağınıza eminiz Ayrıca talep etmeniz durumunda eşyalarınızın firmamız tarafından muhafaza altına alındığı andan itibaren eşya sigortalama hizmetimizden yararlanabiliyorsunuz. Tabii gerek taşıma esnasında gerekse depolara istifleme sırasında profesyonel bir çalışma gerçekleştiriyoruz.

Anadolu Yakası Nakliyat Ve Depolama

Elbette firmamız sadece eşya depolama hizmetleri ile sınırlı olmayan bir disipline çalışma içerisinde yer alıyor. Dolayısıyla Anadolu yakası nakliyat hizmetlerimizin diğer konsept çalışmalarından faydalanabileceğinizi büyük bir mutlulukla ifade etmek isteriz. Başta evden eve nakliyat hizmetleri olmak üzere karayolu yük taşımacılığı çerçevesinde hizmetlerimiz için lütfen web sayfamızda yer alan telefon numaralarımızı günün her saatinde aramaktan çekinmeyiniz. Anadolu yakası eşya depolama hizmetlerini tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz efendim. Esenlikler diliyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası Eşya Depolama Fiyatları

Eşya OranıDepolama Ücretleri
1+0 ev eşyası200 Türk Lirası
1+1 ev eşyası250 Türk Lirası
2+1 ev eşyası350 Türk Lirası
3+1 ev eşyası450 Türk Lirası
3+2 ev eşyası550 Türk Lirası
4+1 ev eşyası750 Türk Lirası
5+2 ev eşyası900 Türk Lirası
Dublex Daire Eşyası1200 Türk Lirası
İstanbul Ev Eşyası Depolama Ücretleri Tablosu

Not: Depolama fiyatlarımız bölgelerimiz ve alınacak hizmetler doğrultusunda güncel olarak sizlere sunulmuştur.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.